Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ez így hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez így hülye kérdés, de honnan tudjam, hogy lehet-e orgazmusom, ha egy fiúval leszek?

Figyelt kérdés

Szóval néha masztizásnál egy picit ujjazom magam, de csak hogy tudjam, milyen érzés és pont ez a baj,m hogy amikor ujjazom magam, SEMMIT nem érzek. És most ez azt jelentené, hogy tök érzéketlen vagyok ott lent, vagy esetleg ha egy fiúval leszek, az teljesen más érzés?

Előre is köszönöm.

15L


2012. dec. 9. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen más érzés amikor fiúval vagy.Már csak bele gondolsz.Akkor egy pénisz lesz benned és nem egy ujj.

Érezni fogod az orgazmust.De azért azt nem olyan könnyű elérni

2012. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2012. dec. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!