Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért leszek teljesen elcsesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek teljesen elcseszett egy nekem nagyon tetsző lány közelében?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem okoz gondot a kommunikáció a lányokkal, tök simán megy, semmi stressz, jó benyomást teszek rájuk, legyen az az első vagy a századik találkozás. Legyen a lány bármilyen szép, akár nagyon-nagyon csinos, akkor sincs másképp.


De van néhány bizonyos lány, olyanok akiket illetően az elején érzem, hogy ő más. Ezek a lányok nem feltétlenül a legszebbek, legjobbak, sőt általában elég átlagosak.


Mégis érzem, hogy kellenek nekem, de egyáltalán nem gördülékeny a folyamat, mint a lányok többségénél, legyenek akár szebbek, jobbak. Egyszerűen hirtelen nagyon távolságtartó leszek, nagyon rideg, tárgyilagos, és folyamatos nyomasztó érzésem van, tényleg fizikailag is érzem a mellkasomon.


A legszomorúbb, hogy volt már hogy ilyen csaj célozgatott, "nyomult" rám, de ez a baromság miatt persze el is buktam. Erre csak később döbbentem mindig rá.


Nem tudom mi lehet a megoldás, miért van ez ennél a pár lánynál. Tényleg, 200 nekem tetsző lányból 1 van ilyen kb.


2012. nov. 15. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp reagálja le ezt a dolgot, mindenkiben vagy egy kis stressz valamilyen formában, ha a szimpatikus hölgyemény közelében van.

Te épp így reagálsz, ez van. De változtathatsz rajta.

Helyzetgyakorlat, próbálj meg feloldódni.

21/l

2012. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kikapcsolni az agyad felesleges részét, ne gondolkodj nagyon előre, ne gondolj a következményekre (vajon túl sokat akarsz-e, stb...), vedd lazán :) ne vegyél tudomást a zavaró érzéseidről :)

velem is van így :) mostanság már csak volt :)

Így is járhatsz rosszul, de sokkal kevesebbszer, mint egyébként.

ne törődj az izé érzéseiddel..

Én kb úgy voltam mint te, és megoldódott..

ha nem megy legalább próbáld. :)

Ezelőtt foreveralone, mostmár egész jól állok :D

2012. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismét ketteske, a miértre az lehet a válasz, hogy tökéletesen akarod csinálni, mert nagyon kell. Ezért megpróbálod egy picit megtervezni a dolgokat, de valami random hülyeség, konstrukciós hiba miatt blokkol amikor kéne. Ezt nem kell használni túlságosan:D ott helyben jön, ami jön :)

Viselkedj ugy, mint egyébként tennél :) ne nagyon gondolkozz, tervezz :D abbol csak a baj van :D (akartam volna ölelést, kaptam is volna jó párat, de az lett az egészből, hogy csak egyet kaptam :D azt is úgy, hogy a találkozó végén gondolkodás letilt, nem érdekel mi lesz, megkérdezem.. és amióta a legtöbb dolgot így veszem, azóta nincs gond :) )

2012. nov. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős, velem is szokott ilyen lenni adott fiúk társaságában :/ Ahogy az előttem szóló válaszoló is írta, ez a stressz miatt van, mert félsz, nehogy valami hülyeséget mondj/csinálj, ami miatt hülyének nézne a lány.
2012. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az izgulás miatt.
2014. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!