Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smároljam le holnap? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároljam le holnap? Vagy korai még?

Figyelt kérdés

van egy fiú,aki 18. nem jártas a kapcsolatokban

én 16 vagyok,de volt már néhány barátom.

és ez a fiú már évek óta tetszett,es en is neki. aztan megismertem,es irto aranyos gyerek. celozgat arra,hogy járna velem,de elég félénk. szerintetek lephetek valamit?

már athivott magukhoz,ott gondolom valami csak lenne,de nem megyek addig át hozzajuk,amig nem jarunk...azert nem akarok kvasnak tunni

holnap reggel egyutt megyunk.szerintetek?


2012. dec. 9. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a lány, nyugodtan, nem fog megsértődni, ha nem nagyon súlyos eset szegény... Legfeljebb férfiembert faragsz belőle!:DD
2012. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én miért nem ismerek ilyen csajt b*zdki?:D
2012. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
aha korai,inkább holnapután
2012. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jaguar Warrior!


Attól miért lenne ku.rva, hogy lesmárolja? Még ribanc se lenne tőle -.-


Kérdező! Szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz ha ennyire nyuszi a csávó:)

2012. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert furcsának találtam a kérdező értékrendjét. Átmenni hozzá k*rvás de lesmárolni teljesen ok. Attól még, hogy átmegy egy fiúhoz még nem kell feltétlen dugni.
2012. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

koszi a sok valaszt:)

akkor szerintetek a filmezes hozna magaval a helyzetet?

2012. dec. 9. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a srácot de én venném a lapot, ha egy lány filmnézés közben hozzám bújna.
2012. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
simán
2012. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hat remélem ő is:)

kb 5honapja ismerem nagyon,de nekem baratom volt közben. azert is szakítottam az exemmel,mert vegig erre a sracra tudtam gondolni.es kb 2 hete vagyunk nagyon kozel egymashoz

2012. dec. 9. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!