Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácokkal mikor nem korai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácokkal mikor nem korai a szex, ami után már nem dobják a lányt?

Figyelt kérdés

többször észrevettem a srácokon:

ha egy sráccal hamar lefekszem kidob, ha nem, akkor szerelmes lesz. ebben az a bibi, hogy mindkét esetben ugyanarról a lányról van szó...egyik esetben szerethető, másikban nem?

szóval ettől függ, hogy szeretik e, vagy nem?


mert most olyan kapcsolatban vagyok épp, hogy ott tartok, hogy szabályosan nem és nem merek lefeküdni azzal, akit szeretek. megígértem, hogy majd karácsonykor. mekkora lenne, karácsonykor lennék kidobva.. szóval karácsonykor sem fogok vele lefeküdni.

vagy ha majd bemutat mindenkinek?

vagy mikorra merjek időzíteni?


2012. okt. 8. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Ez baromság, én volt, h másfél évig fűztem egy csajt, majd mikor végre mgekúrtam szó nélkül otthagytam.

Ezt soha nem lehet tudni.

2012. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora mintavétel alapján szűrted le ezt a statisztikát? Ha jelentős számú alanynál tapasztaltad, hogy szex után dob, akkor nagyon rossz lehetsz az ágyban. Ha csak 1-2, akkor semmit nem jelent.
2012. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
akik kihasználtak - azt mondják jó velem - de csak szexkapcsolatra tartanának. arra bármikor telezhetnék, szóval nemhiszem, hogy rossz lennék az ágyban, hanem korai volt és nem tisztelnek.
2012. okt. 8. 21:38
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen egy mocskos férget is ritkán látni, mint te, kedves 1. válaszoló....
2012. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nem a védelme miatt, de nekem az egyik srác is ilyen volt, aki kihasznált, mit az első válaszadó

szóval akkor már nem volt érdekes a lány


szóval van a: még nem érdekes

és: már nem érdekes


ajj de nem egyszerű

2012. okt. 8. 21:41
 6/15 anonim ***** válasza:
Sztem ortodox karácsonyra időzíts! Addigra bemutat mindenkinek, meglesz a pofáraesése is,minden klapfolni fog.
2012. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Yorxun Yorxun ***** válasza:
100%

Ilyen összefüggés nincs. Azok, akiknek csak arra kellesz, időtől függetlenül fognak kidobni. És jobb is lesz neked nélkülük. Akiknek nem csak arra, azok pedig amúgy sem.


Szóval szerintem ne ezen gondolkodj.

2012. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, minden pasi ilyen. Azért nincs a világon egyetlen nőnek sem stabil párkapcsolata...


Komolyra fordítva: keress egy normális pasit, akinek nem csak a strigulák számítanak, és akkor akár az első randin is lefekhetsz vele, akkor is értékelni fog. Tapasztalat. :)

2012. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Próbáld ki azt, hogy az első randit az utolsó pillanatban megtoldod egy nulladik nappal, izé, éjszakával. Nem kell aggódni a rossz beidegződések miatt, nem kell parázni, nem kell szégyellősködni semmit.


És ha már így kiexponáltad... a lányokról nem vezetsz adatgyűjtést?

2012. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

a lányok olyanok, hogy akivel lefekszenek, abba már szerelmesek is :) legalább is addig biztos. utána a srácon múlik.


amúgy nem úgy gondoltam az időre (hogy nap meg hónap)

hanem pl.:

amikor már voltatok egymásnál, bemutatott

vagy amikor már együtt bandáztok

vagy amikor már rendszeresen együtt jártok valahova, vagy csak natur jártok

vagy amikor már ki lett mondva a szeretlek


most nem a kalandból szerelem verzió érdekelne! tudom ilyen is van. de az rizikós. mert hónapok múlva derülnek ki dolgok és lesz vége, vagy nem. de ez most nem tartozik ide.

2012. okt. 8. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!