Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy annyi lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy annyi lány lenne együtt olyan sok helyes fiúval, és fordítva?

Figyelt kérdés

Mármint, oké, érdekeljen, hogy hogy néz ki a csaj/srác, de bakker, csak azért mert egy csaj szép, még nem jönnék vele össze. Sok haverom is baszogat ilyen miatt, mert "vele nem jönnél össze? buz*vagy?" . Nekem nem kéne sok csaj, csak egy, aki, oké legyen szép(ami azt jelenti hogy nekem tetsszen, ne mindenkinek), de sokkal fontosabb, hogy szeressen. És a mai lányok/fiúk szeintem pont ezt nem értik meg, vagy pont ez a bajuk, amiért ilyen sok kérdést tesznek fel, hogy bezzeg ő helyes és buknak rá ezressével a csajok. Miért nem lenne elég 1 lány? Olyan sok fiúnak esik rosszul, amikor egy csajjal beszélget, és a lány mondja neki, hogy úú tegnap láttam egy tök helyes fiút *-* . De miért? Nem lehet mindenki helyes/szép, de mindenki találhat magának párt. Én sem vagyok helyes, de teljesen megelégedett azzal hogy elfogadom magam átlagosnak. Sok csaj amúgy is jobban kedveli az átlagosokat, mert általában nincsenek elszállva maguktól. Szóval csak annyit szerettem volna mondani, hogy ne "sírjatok" azért mert rád nem bukik annyi jó csaj mint xy-ra, hanem becsüljétek meg azt a keveset. Ha meg nincs ilyen, mert ez is előfordul, majd lesz, ne féljetek, mit veszíthettek ha odamentek valakihez? Barátok még akkor is lehettek, ha nem jön össze a dolog.


UI.: 14/F


2012. dec. 9. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
" ne "sírjatok" azért mert rád nem bukik annyi jó csaj mint xy-ra, hanem becsüljétek meg azt a keveset." - becsüljük meg azt a nullát? o.O
2012. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mókusgyilkos ***** válasza:

na jó meguntam úgy h nem olvastam végig:

1.: mióta utóiratba szokott volt írni a korod.. grat.. te se írtál még levelet.

2.: de jó h 14 évesen ennyire át látod h milyen gonosz is a világ brühü mama..

3.: szögezzük le: a te korosztályodba tényleg szokás azért járni vkivel mert tetszik és semmi más nincs mögötte de ezt majd kinövitek nem is kell sok idő hozzá 1-2 év max.

4.:rá nem jött volna senki az első mondatodból h te bizony nem vagy helyes pasi ezért még kellett írnod 200 karaktert sanyarú sorsodról..

5.: 1 PASIT nem zavarja ha 1 lány lát 1 helyes pasit, h miért is nem? A): látta=> nem beszélt vele szóval nem ellenfél B): és mégis velem beszél akkor meg kit izgat ?:)

6.: a "vele nem jönnél össze? buz* vagy?" 1 szokásos szöveg.. annyit takar h hogy a halálba nem jön be neked ez a csaj.

2012. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!