Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez helyes, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez helyes, hogy a Google támogatja a meleg együtt-élőket?

Figyelt kérdés
Szerintem igenis ez helyes lépés volt egy cég részéről. De nagyon érdekelne e Ti véleményetek is.
2010. júl. 3. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
én a nunit szeretem.
2010. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem nagyon érdekel ez az egész
2010. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem helyes. 16/L

Tudom, hogy a fiúk le fogják szólni, mert ők homofóbok, hogy a különböző keresztény szektákról ne is beszéljünk, de valójában nem tehetnek róla. Ilyen vagy és kész. A melegek semmiben sem különbek, tök jól ellehet velük dumálni, úgy mint mással.

2010. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Azért azt is nézd meg hogy hogyan és miért "támogatja". Semmi mást nem csinál, csak nem melegeknek járó juttatásokat (élettársi biztosítás stb.) kiterjesztette a melegekre is. Ezt csak a média fújja fel, a Google-nak meg jó ingyenreklám.
2010. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
A lányok utálják a lezbiket???
2010. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát akár helyes akár nem...én ettõl függetlenül kivagyok a melegekkel békülve, meg az olyanokkal akik nem a másik nemhez vonzódnak...1 kérésem van feléjük...NE HANGOZTASSÁK MINDEN PERCBEN!...Van nekem is meleg ismerõsöm & tök jól ellehet vele is az ember..szóval nekik ez 1 plusz pont :D
2010. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
25%

Én nekem csak egy kérdésem van...

Egyszer olvastam egy pszichológiai könyvben, h a homoszexualitás durván fogalmazva egy betegség. Mert attól alakul ki az emberben a vonzódás saját neme iránt, mert valamely hormon nem úgy működik ahogyan kéne.

Ha viszont ez így van. A melegeknek miért nem segítenek inkább ahelyett, h szerveznek neki mindenféle tüntetéseket, felvonulásokat, ahol nyilvánosan megalázhatják magukat?

2010. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Fú ez most durva volt. 1: mert nem TUDNAK ezen a 'betegségen' segíteni, 2: mert ők elfogadták maguk úgy, amilyenek. Nekik ez a normális. A nagynéném pl nem szereti a csokifagyit. Ez is egy betegség??
2010. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
6%

A betegséges vagyok.

Én sem szeretem a csoki fagyit:P Viszont ez nem természet ellenes. Mindenki mást szeret. Sok férfinak is teljesen más az ízlése nők terén és nőknél is ugyan ez. Viszont amikor azt látom, h két pasi vagy két csaj megy kézen fogva és csókolóznak és undorítóbbnál undorítóbb cuccokba bújnak legszívesebben hánynék. Amúgy biztos vagyok benne, hogy tudnák gyógyítani, csak nem akarják, mert ez jó nekik hogy ezzel is terelhetik a figyelmet fontosabb dolgokról... És szerintem az emberek joggal vannak felháborodva amikor a médiából az igazi hírek helyett ilyen szennyt hallanak, hogy a google támogatja a melegeket...

2010. júl. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Unalmas már kicsit,hogy mindenhonnan ezt a b*zi leszbi témát csorgatják.Ott tartunk,hogy ebből is divat lett.Tegnap is előttem smárolt 2 lány,de okádtam volna legszívesebben,le is léptem onnan.Nem tudom,miért nem lehet ezt otthon,csendben "művelni",miért kell csinálni a feltűnést.Persze ha ez bántja a szememet,akkor én szemét kirekesztő,homofób vagyok...19/F
2010. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!