Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ebben az esetben, a nőt elítélik, de a férfit nem?

Figyelt kérdés

Én nem tartok több pasit,csak ezt nem értem!


Csaj,több pasival v. szeretővel: "Hülye k.rva!gerinctelen rib@nc!"


Pasi,több csajjal,v. szeretővel: "Jó vagy haver!Így kell élni!!!Pacsi"


Nem mondom,hogy mindenki gy gondolja,de ismerősökön,barátokon,meg idegeneken is azt veszem észre,hogy sok embernek ez a felfogása.....


Meg persze itt is látok kérdéseket,hogy pl a pasi egyszerre három nőt tart,normális,intelligens válaszokat kap,de ha nő írja,hogy 2 pasiba Szerelmes!,akkor az egy gerinctelen ribi,aki hülyíti mindkettőt!



2012. dec. 9. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A férfi se tartson több nőt. Ennyi.

24F

2012. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hmmm :) Hát velem is ki akart kezdeni egy ilyen kategóriájú hapsi, tudtam róla, h nagy nőcsábász, de mondtam neki, h nem leszek a következő trófea. Váltig állította, h bennem megtalálta az igazit, de nem hittem el neki... :) Kb így járnak az ilyen pasik. Vagyis megérdemlik ezt az ilyenek! :)
2012. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

egyet értek,én nem tennék különbséget,mindkettő

elítélendő...

2012. dec. 9. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Erre az a kétségbeesett válasz szokott érkezni, hogy

"Az a lakat, amit minden kulcs ki tud nyitni, az egy nagyon rossz lakat. Viszont ha van egy kulcs, ami minden lakathoz jó, az egy k**va jó kulcs, haver!"


Az ilyenek fel is tudnak idegesíteni rendesen. Ilyenkor látszik, hogy még mindig nem vagyunk egyenlőek...

2012. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én ezen a hülye beszóláson csak szánakozni szoktam....valami idióta találhatta ki,aki szerint az asszony csak arra volt jó,hogy széttegye a lábát,meg megfőzze a kaját a pasi belébe :))
2012. dec. 9. 20:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom, hogy szerintem mindkét eset elítélendő ha átverik a párjukat.

De vannak evolúciós okai ennek a különbségtételnek. A férfi genetikailag arra van kódolva, hogy minél több utódot nemezzen. Viszont egy nő csak korlátozott számú gyereknek tud életet adni. Tehát a férfi még ha szereti is a párját az ösztönei arra hajtják, hogy minél több nővel feküdjön le.

A nő amiatt, hogy korlátozott számú utódot tud szülni arra van kódolva, hogy azokhoz a legjobb génekkel rendelkező alapanyagot válassza, valamint a továbbiakban biztonságot nyújtson a családja számára. A nők emiatt alapjában véve hűségesebbek csak akkor hajtja őket az ösztönük félrelépésre ha jobb tulajdonságokkal rendelkező férfit találnak az adott párjuknál.

Ezt lehetne még napestig folytatni de szerintem ennyi elég egyszerre. Ezek evolúciós folyamatokból levezethető ösztönök, ugyanakkor az ember azért emelkedett ki az állatok közül, mert képes gondolkodni és a tudata által felülbírálni az ösztöneit. Ez is egy olyan téma a sok közül ahol nem lehet teljes egyenlőséget tenni nők és férfiak között.

2012. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

en semmi elitelendot nem latok abban ha valakai legyen az ferfi vagy no, tisztaban van a szexualitasaval es felvalalja es nem sanyargatja magat; nem itelem el az olyan not akinek tobb partnere van ha eppen nincs komoly kapcslata.

30F

2012. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 20:09


aha...aranyos vagy,de én úgy értettem,hogy ha van párja mindkét nemnek


amúgy az előző amit írt hülyeség,ezek csak találgatások,egy nőbe is bele lehet kódolva,hogy minnél több egészséges gyereket szüljön a pasinak,és mivel ez nem történik meg,tudat alatt addig megy,a többi pasihoz,amíg egyiktől teherbe nem esik,hisz oké,hogy azt írod,a pasinak is oda kell tenni magát,de csak a nő szüli meg

tehát ez baromság,ez így nem érdekel

bocsi.....

2012. dec. 9. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:

jaa, hat ha parkapcsolatrol van szo, egy kicsit elfogultabb vagyok, mert ha epp van parom valahogy nem jon hogy megcsaljam es ugyanezt el is varom.

persze elofordulhat hogy az ember felre lep de hogy ez mennyire elitelendo vagy sem az szituaciotol fugg;

peldaul ha nem az en parom lep felre akkor tok megerto tudok lenni :))

2012. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen amikor nincsenek észérvek akkor egyből azt kell mondani, hogy baromság...

jellemző

2012. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!