Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden esetben vannak észreveh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben vannak észrevehető jelei annak, ha valakit megcsalnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ha megcsalt akkor érzed hogy kezd elhidegülni tőled, másképp viselkedik veled szemben mint korábban és egyre kevesebb időt akar vagy fog majd veled tölteni.
2012. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. dec. 9. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ha már megtörtént, vagy érik nagyon, akkor érzed, hogym ár nem ragaszkodik annyira hozzád, már rádismert hogy milyen ember is vagy te valójában, mennyire nem a kedvére való! vagy már talált egy másik ,nálad sokkalta jobbat, és elveszti fokozatosan az érdeklődését irántad, nem bújik már annyira hozzád, érzelemmentes, szinte már barátinak sem mondható. Én már az első ilyen jelnél takarítanám el a fenébe a párom.
2012. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan lehetséges, hogy mondjuk szeret, és velem akar lenni, csak valamiért mégis mást csinál? Egy éve vagyunk együtt, de előttem több 2-3 hónapos kapcsolata volt, kivéve a legelsőt, ami 3 évig tartott. ...
2012. dec. 9. 21:48
 5/5 anonim válasza:

persze akkor van amikor : "a pasi mar meg szerzet most mar nem kell semmit tennie ,mert te ugy sem hagyod el,, ezt gondojak a pasik ..tevednek , van aki el hagyja oket ,arra mondjak azt hogy " ez engem nem is szeretett" ha meg vele maradasz akkor te erzed magad seminek ,..

keres olyat aki ertelek ,egesz eleten keresztul ,nem pedig 15 percig > erted a celzast remelem

2013. jan. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!