Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan birnák vele találkozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birnák vele találkozni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt akibe teljesen bele szerettem, és ő is szeret engem, de bárhogy akarnánk nem tudnánk találkozni mert 314 km-re lakik tőlem.Szerintetek hogyan tudnék találkozni a lánnyal? Még az is jó lenne ha havonta max 1x találkoznánk.

2012. dec. 9. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elég idősek vagytok hozzá akkor kettőtök között félúton nézzetek ki egy várost amit legalább az egyikőtök ismer és ott. Másképp túl hosszú lenne az utazás.
2012. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozni úgy tudnátok ha te elmész hozzá vagy ő eljön hozzád. Nem biztos, de talán ezek a megoldások vannak. Mig ez nem történik meg marad az online dumcsi.
2012. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Havonta 1 alkalom? Ez halálra van ítélve...
2012. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy abszolút halálra van ítélve a kapcsolat, de ennyi információval akár kártyát is vethetnénk nektek. Nem mindegy, hogy hány évesek vagytok, mit csináltok, hogyan látjátok a kapcsolat végét (akar-e valamelyikőtök költözni) vagy csak ellennétek stb. és sok múlik rajtatok is pl. mennyire vagytok féltékenyek.
2012. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat.Főleg az elsőnek köszönöm, nagyon ötletes, és talán ez be is válhat.Nagyon szépen köszönöm, örök hálám.
2012. dec. 10. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tudnád én meddig csináltam ezt..:D drukkolok nektek :) (első voltam)
2012. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!