Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez cuki pizsama?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez cuki pizsama?

Figyelt kérdés

a barátom még nem látta rajtam, nektek mi a véleményetek róla?

[link]


2012. dec. 9. 22:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hú, cuki az biztos de nem hiszem, hogy sokáig maradna rajtad. Ha én lennék a barátod helyében biztos nem.
2012. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Na de fiúk! Megláttok egy széttárt lábat, és máris erotikus álmokat szövögettek HelloKittyről!

De ha egy vállfán, vagy egy "kövér"lányon lett volna fényképezve, lehet nem lenne olyan cuki!

Ennek a lánynak meg szép barna bőre van és jó alakja, szerintem minden cuki lenne rajta! :)

23/L

2012. dec. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
így van
2012. dec. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva az nem különösebben érdekel, hogy milyen minta van rajta. Viszont az a kis bugyi például kifejezetten szexi hozzá. Annál több ruha egy lánynak nem kell éjszakára alulra. :P
2012. dec. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Anyám borogass! Ezt meg kellene vizsgálni olyan nagyon közelről.
2012. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ennek meg kell vizsgálni az anyagát, a szabását, az illatát, miként simul a testre hátul, milyen elasztikus, ha egy kicsit feszegetném, kinyúlna-e , vagy visszapattanna e a kis testre egy kis feszegetés hatására. Szóval ilyen minőségvédelmi vizsgálatnak vetném alá. Akkor, de csak akkor tudnák hiteles választ adni. Kézbe kell fogni az anyagot, megtapintani, stb.
2012. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!