Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Miért csináljátok ezt?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért csináljátok ezt?!

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy egy pasi bármit megtenne értetek, hajt, küzd, hogy ő legyen az első. Sok mindenről lemond, csak hogy rátok szánjon időt, meg eljár edzeni, csak hogy a ,,kedvetekben" járjon. Viszont, ha van egy másik fiú, akinek nem tudom én milyen jó autója van, meg milyen cuccai, amiért semmit nem tett, hanem a szüleitől kapta csak úgy, akkor miért veszitek semmibe a ,,rendes" fiút?! Ennyire számít a pénz?! Gondolod, hogy majd attól leszel boldog a hátralévő életedben?! Nem hiszem. Sajnos a saját bőrömön tapasztalom, hogy valahogy mindig a gazdag ,,nyer"...
2012. dec. 10. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés van akkor....:D
2012. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mégpedig...
2012. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért is foglalkozol és egyáltalán teszel akármit is ilyen felszínes emberekért??????? Na erre válaszolj:)
2012. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert 3-4 éve nem volt még ilyen, mikor beleszerettem. És azóta még mindig ez van felőlem, ő meg megváltozott :)
2012. dec. 10. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből az a tanulság,hogy ne másért tedd amit teszel,hanem magadért és akkor nem fogsz ide járni rinyálni.

Nem mindig a gazdag nyer.Általánosítasz!Úgy állítod be mintha minden nő egy pénzéhes kurv@ lenne,pedig nagyon sok olyan lány van aki nem az.

21/F

2012. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt soha nem értettem. Hogy tudsz olyat szeretni aki le se sz@r?:D Érdekes, szerintem te a szerelembe vagy szerelmes és azt hiszed ez a lány az, pedig ez a lány nem az:D
2012. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert az ember elsősorban ösztönlény, a szerelem is ösztön és tudat alatt azokhoz vonzódnak akiken látják, hogy biztonságos és jó megélhetést ad majd az utódoknak.
2012. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A te esetedben sem az a gond, hogy ő gazdag, te meg nem, ezt csak te találod ki, mert így könnyebben elfogadod és kielégül az egód, mert nem szálltál szembe vele, hogy "lehet, hogy bennem van a hiba".


Pedig benned van. Azért nem vesz semmibe, mert feladod férfi mivoltodat a nő figyelméért. Sok dologgal lehet megölni a vonzalmat, de ezzel abban a pillanatban eltüntetsz bármekkorát.


Olyan vagy, mint egy kis pincsi, aki ugrál, hogy "na ide nézz, figyelj rám, na figyelj egy kicsit, na lécciléccilécci *liheg* *liheg* *liheg*"


Szinte ingert érzel arra, hogy belerúgjál.


A másik srác annyit csinál jól, hogy van tartása, hogy a nő férfiként tekinthet rá, mert nem áll ugrásra készen minden levegővételnél.

2012. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ti jártatok is? Mert az a pár év azért sokat számít.

Amúgy én nem hiszem, hogy csak a pénzre hajtana..

Legalább is én nem arra mennék, hanem hogy megismerjem a fiút, hogy valójában milyen..Meg szeretem, ha valaki sokoldalú és sok programot lehet vele csinálni, na meg persze, ha talpraesett.

Attól még, hogy mondjuk van kocsija,függetlenül attól, hogy kitől kapta, lehet illedelmes, vagy lehet valami olyan tulajdonsága,ami megfog, ami érdekes.

2012. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsóelőtti. Szerinted mit kellene akkor csinálnom? Hiszen nem tudom mit csinál máshogy az a másik valaki, mint én. Interneten beszélek a lánnyal néha. Találkozni sajnos nem tudunk. :/
2012. dec. 10. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!