Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Miert csinaljatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Miert csinaljatok ezt? Ha egy fiuval regebben joba voltatok es sokat beszelgettetek akor miert nem irtok visza neki ha hosszabb-rovidebb ideig nem beszelgettek veluk?

Figyelt kérdés
Ma is irtam egy lanynak akivel regebb egesz napokon keresztul sms-eztunk meg sokat beszelgettunk es most semmit se reagal az irasomra
2012. okt. 28. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
arra gondoltál már h lehet h nincs gépközelben?
2012. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gepkozelbe volt es el is olvasta amit irtam, de nem reagalt ra
2012. okt. 28. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez gázos. Hagyd a csajszit. Nekem a gimis legjobb barátom csinálta kb ezt. Többször is kerestem, de mindig ilyen 2 sorokkal tudott le. Régen meg órákat beszéltünk. Ha nem hát nem. Máskor biztos nem írok rá.

22 L

2012. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell tudni fogadni,hogy az emberi viszonylatok egy idő után kihűlnek ,az emberek elidegenednek egymástól.Nekem is van számos olyan régi ismerősöm, akikkel útcán már nem is köszönünk, mert már vagy 5 -6 éve találkoztunk, és legutóbb jóban voltunk, de mégsem. Egyikünknek sincs már rá igénye! Ki vagy kopva ezekszerint ezeknek az embereknek az érdekköréből. Építsd le őket végleg ,én ezt javaslom. Keress olyat, aki aktuálisabb. A régieket meg hagyd a fenébe!
2012. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!