Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szintetek létezhet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szintetek létezhet ilyen fétis, hogy? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval most éppen narancsot eszem és hirtelen átfutott az agyamon, hogy van-e olyan fétis aminek az az értelme, hogy a párod előtt megrág minden ételt amit te meg akarnál enni.

Szóval mint ahogyan a madarak etetik a fiókákat, megenné a kaját, jó szétrágná, de nem nyelné le hanem csak vissza a tányérra vagy egyenesen neked és te azt ennéd.

Pl a pasi enni akar valamit mondjuk rántott húst és a barátnője előbb megenné, szétrágná de nem nyelné le hanem a cuccot "visszaadná" a pasinak


Ha van akkor mi lehet a neve az ilyen jellegű fétisnek ?


(megjegyezném, hogy én nem vágyom ilyen dolgokra csak kíváncsi lettem és mivel le van korlátozva a netem nem türelmem keresgélni)



2012. dec. 10. 22:25
1 2 3
 21/23 Bino ***** válasza:

Istenem milyen hülyék vagytok :'D.

Szakadok...:D

2012. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

simán létezhet. minden létezhet és létezik, amit el tudunk képzelni, és amit el se tudunk képzelni.

de azt ne gondold, h minden ilyennek külön nevet adnak. de lehetne mondjuk vmi hangzatos latin neve ennek a fétisnek, pl. Eatibus előremegrágis foodgiviens fetis. de mivel én vagyok a kitalálója az elnevezésnek, elnevezhetjük rólam is, pl. Kovács József-féle kajafétis.

amúgy valahol utána lehetne talán nézni, hogyan lehet elnevezni a fétiseket, de szerintem simán a jellemzője alapján, ahogy a legfrappánsabban lehet jellemezni. az ismertebbeknek van külön nevük, és külön közösségeik az Interneten, de a kevésbé ismerteknek se nevük, se semmi.

2013. jan. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Javaslom fiacskám, ha nincsenek fogaid megrágni az ebédet, vegyél üveges bébiételt :D (ezen nevetni kell, ez jutott elsőre eszembe a kérésedről)


A kérdésben nincs szexuális téma említve, márpedig a fétis ahhoz köthető, olyan szokás ami nélkül valakinek már nem is igazán élvezhető a szex. Szóval ha csak nem erről van szó, akkor te nem a fétis szót akartad írni.


Hogy van e erre szakszó? passz, de biztosan van, hiszen az állatvilágban ismert ez az ételmegrágásos dolog. Olyasmi, mint az előmosás, előkészíti a ruhát a mosásra. Előrágás? az jó szó erre?


Most áruld már el, tényleg fétisként érdekelt a kérdés, vagy csak rossz rót használtál a kiíráskor?

2014. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!