Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szüntessem meg a beteges fétiseim?

Figyelt kérdés

Van két beteges dolgom, az egyik pedig az, hogy bolondulok a nők lábára, pontosabban a lábfejükre, de nyilván az ápolt fajtájára, és a másik az hogy jobban vonzódom a nők második lyukához (a seggükhöz). Van barátnőm, és ezeket el is mondtam neki, persze nem ilyen formában, és meg is értette, de elkellett fogadnom azt hogy nem szeretné se a az anális szexet kipróbálni, amit teljes mértékben megértek, mert egyébként más szemszögből undorító, és nem szeretné ha csókolgatnám a lábát stb. Mind a kettőre elmondhatatlanul gerjedek, és ezek nélkül a szex nálam már nem is lehet teljesen jó. Erőltetni se szeretném nála, főleg hogy nagyon szeretem őt, de néha csak azért szakítanék vele hogy egy olyan lánnyal lefeküdhessek aki mindkettőt kívánja. Beteges szex vagy szerelem? A legjobb az lenne, ha olyanba lennék szerelmes aki kívánja amiket én is.

Mi a fenét tegyek? Egyáltalán van olyan lány akibe meg van ez ami bennem?

Hogyan tudnám ezeket a fétiseket megszüntetni?



2012. nov. 11. 17:06
 1/10 Vadmeggy ***** válasza:
61%

Ezeket nem lehet és nem is kell megszüntetned.

Találj olyan barátnőt, aki ki tudja elégíteni a vágyaidat.

Az én bnőm pl megbolondul ha a lábát csokolják, engem különösöbben nem izgat, de szívesen csinálom, mert neki örömet okoz.

Az anális szex már neccesebb, nem egészséges és nem is szabad gyakran csinálni. A lányok 90%-a sem szereti, de keress egy olyan barátnőt, aki igen.

2012. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Ebbe hol van a beteges szokás?

Attól hogy ezeket szereted mint én is, még nem néz senki bolondnak

A helyedben direkt olyan csajt keresnék aki vevő legalább az egyikre, ha direkt megvonod magadtól ezeket, az elfojtásnak minősül, és akkor már nem önmagad adod


A nők se tudják mi a jó...

20/F

2012. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megszüntetni, én is ilyen vagyok. Bár nem találtam még olyan lányt aki ezeket szereti, kivéve anális sexet, de inkább lábimádat, kényeztetés ami engem érdekel, de bármibe benne vagyok amibe a nő.
2012. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

^Sehogy. Te ezt szereted.

Az anälra meg megertem, de a läbcsokoläsban mi van ?

Az miert nem megy?

Amugy ha neked ez nagyon fontos es fontosabb a szerelemnel akkor keress olyan lanyt..de ha egy kapcsolatba mar el kell nyomnod az ösztöneidet az elejen akkor nem lesz jo vege az biztos

2012. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából amíg szeretem ôt, nem hagynám el szex miatt. Vele nem is feküdtem le még. Ô az a fajta lány aki nem szereti a szexet. Mindig ilyenekbe leszek szerelmes. Én nekem olyan lány való akivel naponta többször is lehet csinálni, nem olyan akivel soha. Elôbb-utóbb bekattanok, de mivel szeretem, úgy is megbánnám ha elhagyom, fôleg hogy érzékeny típus vagyok.

Nem az a cél hogy elhagyjam, csak néha álomvilágban élek. Keresni ilyen lányt? Inkább találjon meg engem.:)

Lehet hogy kikéne heréltetni magam, akkor nem lennék kanos se. :D(na ez már beteg volt)

Az análszex meg szerintem nem okozhat betegséget, ha óvszerrel csinálják, és szerintem úgy is célszerû.

2012. nov. 11. 18:02
 6/10 anonim ***** válasza:

A lábimádat bejönne, rá tudok izgulni, ha nyalogatják a lábam, kifejezetten élvezem, erotikusnak találom. Csókolgathatják is. :)


Az anál sajna nem vonz, illetve fordítva: én meg a srácok popójára gerjedek, a magamé nem izgat, nem is hagynám.

A fiút viszont szívesen ujjazom. :) Az beindít.

2012. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az én környezetemben nincs ilyen lány aki tetszeni is, és még szeretné is az ilyen dolgokat. Szerintem kevés lány ilyen, vagy nagyon kevés. Nekem ilyen kell, aki olyan mint én, de szerintem mindenki olyanra vágyik aki illik hozzá.
2012. nov. 18. 12:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne búsulj, egyre több lánynak bejön már. De talán nem tudod róluk. Rólad se tudja mindenki.
2012. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezért jó ismerkedni, egyszer csak találok hozzám hasonlót.
2012. nov. 18. 22:13
 10/10 anonim ***** válasza:

#6 Pont az én kiegészítésem lennél. :)


Egyébként nagyon tudok azonosulni veled kérdező! Én is ilyen kapcsolatban élek... Imádnám ha talp alatt lehetnék, de a bnőm ezt magától nem tudja... ha meg utalok rá, vagy csinálom, nem visszakozik.

2013. jan. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!