Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, akit nem ismerek! Azonban nem merek rá írni! Mit írjak?

Figyelt kérdés
Azért nem merek rá írni, mert nem akarok valami hülyeséget mondani, és mert amúgy se jelölt vissza! Ami fontos, hogy úgy szeretnék ráírni, mint ha csak barátkozni szeretnék. Azért nem személyesen, mert nem ugyanabban a városban élünk. Majdnem elfelejtettem, én 14 ő 15.

2012. dec. 11. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jobb tisztázni az elején a szándékaidat!
2012. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A szándékom az, hogy valami barát félék legyünk!
2012. dec. 11. 11:41
 3/15 anonim ***** válasza:
először várd meg hogy vissza jelöljön és aztán írj rá hogy "szia mizu? :)" és ha bunkón,flegmán válaszol hagyd mert biztos zavarod vagy nem akar veled beszélgetni de ha kedvesen vissza ír akkor eltudtok kezdeni beszélgetni és ha sokat beszélgettetek megkérdezhetnéd hogy nem akar-e veled találkozni? és a találkán eldől hogy barátok vagy szerelmek lesztek :D
2012. dec. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ismered akkor nem lehetsz szerelmex

Max abba vagy szerelmes aminek képzeled:))

2012. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne interneten ismerkedj, gyakran átverik itt az embert! ha jót akarsz inkább személyesen és ne félj mert nincs mitől, lépj oda a lányhoz és egyszerűen mondd el neki h tetszik cső
2012. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyszer egy iskolába jártunk, de nem beszéltünk egymással soha, csak ismerem a személyiségét kicsit.
2012. dec. 11. 11:48
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy más márosban lakunk.
2012. dec. 11. 11:49
 8/15 A kérdező kommentje:
Városban
2012. dec. 11. 11:50
 9/15 anonim ***** válasza:
milyen messze van kb?
2012. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
200 km
2012. dec. 11. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!