Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj ez? 21 éves vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ez? 21 éves vagyok, és szerelmes vagyok olyan férfiba, akit nem ismerek személyesen.

Figyelt kérdés
Tudom, most ki fogtok cikizni. Olivier de Funes-ről van szó.Először fiatalkori filmjeiben láttam,de most is ugyan úgy érzek, hogy már nem fiatal.Nem csak a kinézetről van szó,de nem tudom megmagyarázni, és 8 éve tart ez. Nem is akarom, hogy másképp legyen. Ha titokban tartom, akkor maradhat így?

2012. okt. 10. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak simán vonzódsz hozzá?
2012. okt. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Az én anyám a Robin Gibbe volt szerelmes és még is itt vagyok.
2012. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Először Louis de Funes-re asszociáltam :)

Nem gáz, szerintem inkább rajongás ez, mint szerelem.

2012. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát már mint mondtam, nagyon régen megvan ez a dolog.Ez biztos több, mint tinifellángolás.Olyanom is volt,de nem tartott sokáig.De ez több.Pedig volt már és most is van barátom,3éve együtt vagyunk,és szeretem is,de mégis azóta is így érzek.Annyira nem zavar végülis, csak kicsit furcsa, miket produkál az élet.És vannak, akik azt mondják, nem lehet idősebb férfit szeretni, biztos csak a pénz miatt van. Pedig lehet!
2012. okt. 10. 22:36
 5/13 anonim ***** válasza:
ma 22:32: Én is rá gondoltam egyböl, vicces :D
2012. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ő Louis de Funés fia:)
2012. okt. 10. 22:40
 7/13 anonim ***** válasza:

6-ra: igen, tudom :)

Csak megláttam a de Funes-t máris egy alacsony, kopasz ember ugrott be :) (aki mellesleg kislány koromban tetszett. Tudom, elferdült ízlésem van :P)

2012. okt. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, én nem foglak piszkálni érte:)
2012. okt. 10. 22:49
 9/13 A kérdező kommentje:
Na meg még régen miatta kezdtem le franciát tanulni, és most francia tanszékre járok! 5x rajzoltam le, és még verseket is írtam, persze fióknak.Az a fura, h még élvezem is egy kicsit,persze azért van, mikor nem olyan jó érzés.Azért írtam ide, mert senkivel nem merek és nem is tudok erről beszélni, mindeki hülyének nézne.Gondoltam már pszichológusra is, de az az igazság, nem akarok ebből kigyógyulni.
2012. okt. 10. 22:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, ne mondd el senkinek, közben érezd jól magad.

Szerintem mindenkinek vannak hasonló dolgai, amit ha elmesélne, hülyének néznék. Menekülés a hétköznapok elől egy fantáziavilágba.

2012. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!