Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az első randim egy lánnyal. (nem szoktam itt kérdéseket feltenni és bizonytalan sem vagyok csak a vélemények érdekelnek)


Nem akartam soknak tűnni de vittem neki egy doboz bonbont és egy aranyos plüss állatot (nem olyan esetlent, kicsit komolyabbat)


Látszólag nagyon örült neki, sok puszit kaptam érte, aznap még csókolóztunk is.


Mennyire számít az ilyen? Vagy ne lepődjek meg, ha pár nap múlva már más sráccal fog kavarni?


2012. dec. 11. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is csókkal váltam el a férjemtől az első randin.

11 évvel ezelőtt, pedig még bonbont sem kaptam, csak limonádéztunk.....

Nem hiszem, hogy ebből messzemenő következtetéseket lehet levonni.

2012. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy könnyen megállapodó típus a csaj,akkor egy plüss állat,és egy bonbon miatt nem fog évekig veled maradni.....
2012. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bármire számíthatsz az az igazság...

de ha keresni fog akkor nyert ügyed van, ahogy mind a két félnél előfordulhat, hogy mással is találkozgat és éppen azon rágódik kivel legyen...

ha egy tisztességes leányzó akkor nem hiába csókolózott, bár nem tudom hány évesek vagytok, ez fiataloknál nincs így akárkivel akármikor (tisztelet a kivételnek)!

embere válogatja...

ha akar valamit a lány azt nem tudja előtted titkolni, te is észreveszed...

2012. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!