Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ebben a helyzetben megjegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben a helyzetben megjegyeznétek magatoknak ezt a csajt?

Figyelt kérdés
Majdhogynem vad idegenek vagytok, elotte csak vagy 2-3 alkalommal lattatok egymast. 1x csak elkezd viccelodni a pasi a csajjal. Ra kb 3-4 hetre megintcsak egy tarsasagba kerulnek es a pasi megintcsak viccelodik a csajjal.
2012. dec. 11. 20:46
 1/7 mirror06 ***** válasza:
Nem, mert amnéziás és memóriazavaros vagyok.
2012. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vörös a csaj?
2012. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a kérdést leírhatnád értelmesebben is.. mi olya különös azon hogy látsz egy csajt akivel viccelődik a pasija?-.-
2012. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a pasija volt. En voltam ez a csaj es egy majdhogynem ismeretlen pali elkezdett velem viccelodni
2012. dec. 11. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Éb rájöttem nem kell ennél jobban leirni, igy sokkal izgalmasabbak ezek a kérdések. Mint egy befejezés nélküli film, mindenki úgy gondolja a végét ahogy ő szeretné. Vagy a thrillerek, mikor támad a semmi és mindenki azt gondol a semmi mögé amitől ő fél.
2012. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokszor azt se tudom mit ettem utoljára...Szerinted akkor egy csajt megjegyzek?
2012. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Őszintén: ez nem jelent semmit. lehet koktélparti szindrómának, vagy közléskényszernek nevezni, csak beszélhetnékje volt, az a csaj volt ott, kétszer is, hát nem bumm.

Ha ez neki jelentett volna valamit, minimum egy telefonszámot elkér.

2012. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!