Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mi alapján kezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mi alapján kezdtek el viccelődni egy csajjal?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,bocsi,hogy írok,de nekem kb mindig vicces témám van fiúkkal,és én nem várom el,hpgy csak ő viccelődjön,olyna is van,hogy én előzöm meg:D 15/L
2012. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt inkább csipkelődésnek hívják, és az alapján, hogy látom-e rajta, hogy képes-e a magas labdát visszaütni. Ha nem, és még meg is sértődik, akkor hanyagolom a módszert.
2012. dec. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene, hogy alapja legyen?
2012. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak rossz vicceket mondok amik eszembe jutnak, de mással nem viccelődöm. Mármint nem teszek "viccesen sértő" dolgokat rá vagy ilyenek - mivel szerintem ilyen nincs a sértés az sértés hiába "poénosan" mondják.


Túl önző vagyok, hogy másokat sértegessek inkább mondok infantilis poénokat amik éppen akkor járnak az eszembe. Sokszor csak én röhögök rajtuk. Magamban. Naná, hogy mindenki félőrültnek tart :D


Grrhaaha.

2012. dec. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal,aki vevő a viccekre,nem egy fapina.Elég vicces ember vagyok,kiszúrom az ilyeneket.Na meg az se baj,ha a malac vicceket se veti meg.
2012. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASOT ***** válasza:

Akármi által.

A boltban a postán a helyi fagyisnál, sok a búval-b@szott ember főleg a boltokban üzletekben, akik egész nap csak ácsorognak és mindig elsütök valamit h legalább mosolyogjanak, de te biztos arra vagy kíváncsi m hogy "csak azzal aki tetszik és akarnánk tőle valamit?" ---> NEM! Bárkivel.

2012. dec. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!