Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap a párom sokadszorra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a párom sokadszorra azt mondta "Ha levágod a hajad elhagylak téged! ", leckéztetés céljából levághatom 1 centisre a hajam? 20L

Figyelt kérdés

Jelenleg majdnem derékig ér a hajam, szép hosszú és mindenki szereti. A párom viszont SOKADSZORRA mondta, "Ha levágod a gyönyörű szép hajad, el is hagylak téged!" Mindig elmondom neki, hogy ez roppant rosszul esik nekem és ne mondogassa, de hiába. Én nem egy tárgy vagyok.


Már 2 és fél éve járunk, boldogok vagyunk, de elegem van már ebből a fenyegetéséből... Ez az én hajam, az én testem, azt csinálok vele amit akarok, ha úgy tartja kedvem levágom, befestem stb...


Az az ötletem támadt, hogy megleckéztetném őt! Levágnám 1 centisre a hajam, ezzel jelezve felé, hogy jobb lenne, ha a BELSŐMET szeretné, s nem a hajam... Szerintetek?


2012. dec. 12. 08:08
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se vágd le, ha alapból nem szeretnél rövid hajat. Biztos jó lecke lenne, de lehet, hogy utána te se szeretnél majd tükörbe nézni olyan szívesen. Vágasd le vállig érőre, vagy valami csinos, nőies rövid frizurát csináltass, de olyat, ami neked is tetszik utána. Gondold át, mert megbánhatod. Egyébként meg ülj le beszélgetni a pasival, és mondd el neki komolyan, hogy ez mennyire bánt. Ne csak úgy futólag említsd meg neki.
2012. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
47%
Ha a barátnőm levágná 1cm-re a haját akkor elhagynám. Nem egy fiús hajú lány tetszett meg. Neked tetszene ha a barátod derékig megnövesztené? 24F
2012. dec. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
45%

Vágasd, és búcsúzz a pasidtól. Tényleg szakítani fog.

Én is szakítanék. Tudod, aki szereti ha egy nő nőies, akkor a rövid hajat nem fogja tolerálni... ;)



"Hiába szeretek valakit belülről ha csúnya kívülről."

2012. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
56%
Ha neked jó megcsúnyulni egy leckéztetésért, aminek a potenciális vége az, hogy csúnya és még magányos is leszel (ha tényleg elhagy), akkor hajrá. Az a baj a leckéztetéssel, hogy esetleg nem úgy üt be, ahogy tervezted.
2012. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
74%

Ti egymáséi vagytok, vagy nem? közötök van egymáshoz.

A fenyegetés az csúnya dolog, de lehet, hogy Te provokálod?

Megpróbálhatsz kopasz lenni, de én nem kísérteném az ördögöt.

2012. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
82%

Habár tényleg nem kellene ennyire erőltetni vagy ezzel zsarolnia (az persze más, ha tényleg le akarod vágatni a hajad).

De gondolom neked sem esne jól az, ha "ez az én külsőm, azt csinálok vele amit akarok" felkiáltással lila kakastaréjt csinálna magának.


Szóval azt tudom tanácsolni, hogy beszéld meg vele ezt a dolgot értelmesen normális, és persze nehogy levágd a hajad 1 centisre. Most komolyan annak kellene vagy 2 év mire újra ilyen hosszúságú lesz és lehet addigra szakítotok egymással, úgy pedig kinek lesz nagyobb lecke neki vagy neked?

2012. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
76%
Vágasd le teljesen kopaszra, ha lúd akkor legyen kövér!
2012. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Hát tény, hogy nagyon szeretem majdnem derékig érő hajam, de már annyira bántja párom mondatai a lelkem, hogy még a vágásra is képes lennék...


Az is tény, hogy ha elhagyna, akkor a legtöbb pasinak nem lennék vonzó, csábító 1 centis hajjal... És az is igaz, hogy nekem sem tetszene, ha lila taréja lenne, mint ahogyan írta valaki.


Viszont, ezt a drasztikus hajvágást még mindig emberségesnek találom, mint a kiabálás, veszekedés... Azt utálom az egyik legjobban... Ez legalább békés reakció a részemről.

2012. dec. 12. 08:19
 9/47 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk nem így kéne feléd jeleznie, hogy a hosszú hajadat jobban szereti. Szerintem a kompromisszum mindig jó.

Gondolom te sem szeretnéd ha 1cm hajad lenne, és főleg ne bosszúból vágasd le ekkorára, mert csak te szívod meg.

Lehet, hogy tényleg elhagyna, és te sem biztos, hogy örülnél a rövid hajadnak. Beszéld meg vele, hogy ez neked nem esik jól, ha ezt mondogatja.

Attól még szeretheti a belsődet is, de biztos, hogy a külsődbe is beleszeretett, azért választott téged, és nem egy fiús hajú csajt.

2012. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
41%

Békés, és szakítással jár.

A kiabálás nem éppen békés, de nem feltétlenül jár szakítással.

Ha cukkolod akkor persze, hogy ezt hajtja állandóan... Állj meg egy pillanatra és gondold át, miért mondja ezt állandóan, ha okot sem adsz rá...

Ok nélkül nem valószínű, hogy ez lenne a mániája...

2012. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!