Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemigaz! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég kemény suliba járok, sokat kell tanulnom. A barátom viszont ezt nem érti meg!

Most is szakítás szélén állunk (én szakítok vele), de ő meg akarja beszélni ezt nem először..csomószor elmondtam már neki, hogy mik a bajaim, de nem érti meg!

Most is írtam neki, hogy ne jöjjön, mert sok tanulnivaló van, de már itt csönget...


2012. dec. 12. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Engedd be!
2012. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott áll az ajtó előtt te meg itt lógsz? Engedd be szerencsétlent és beszéljétek meg...
2012. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De már milliószor megbeszéltük és a tököm tele van már vele!!!!!!!!!!!!!4
2012. dec. 12. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj. ha nem tanul belőle, akkor engedd útjára..
2012. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban mindkét félnek alkalmazkodnia kell! Örülj neki, hogy ennyire szeret és hiányzol neki!
2012. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hanariko ***** válasza:
Ha tele van a tököd vele rúgd ki, ennyi.
2012. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Hé Gizi!Engedj má' be!!!"
2012. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!