Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre hogy kellene reagálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogy kellene reagálnom? (részletek a leírásban)

Figyelt kérdés
21 vagyok! Van egy 36 éves ismerősőm aki tavaj nyáron vált el,és azóta minden adandó alkalommal kikezd velem! Őszintén nekem is tetszik,s a múlt hétvégén egy átmulatott éjszaka után valahpgy hozzá keveredtem! Nem tőrtént köztünk semmi (furcsa modon), csak beszeélgettünk! Aztán kaptam tőle néhány üzenetet,kicsit elcsavarta a fejem...majd a fejemhez vágta hogy nem érdeklem és hogy "kevés" vagyok neki!
2012. dec. 12. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
adj hálát az égnek, hogy nem feküdtél le vele, mert csak kihasznált volna
2012. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
le kell szarni :)
2012. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem itt pont a lényeg maradt ki, hogy milyen üzeneteket kaptál, azokra hogy reagáltál, stb. - mert ott van valahol a kutya elásva. :)
2012. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, én pl. többet nem törődnék vele. Ha nem érdeklek valakit.... Kész. Főleg ne velem akarjon szórakozni.
2012. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mirror06 ***** válasza:
Szerintem kóstolgat. Én hagynám a fenébe, majd ő kapar utánad, ha akar.
2012. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy h*lye, ne reagálj rá semmit!
2012. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Probálom lesz*rni,de annyira dühít hogy ezt tette...miért kezdett ki velem minden adódó alkalommal?Miért irt olyan üzeneteket hogy:" csak legyél velem és én veled leszek,nem kell semmi olyat tenned amit nem akarsz"! Meg ehhez hasonlókat! Nem értem miért kóstolgat...
2012. dec. 12. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!