Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most novemberben leszek 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most novemberben leszek 18 éves és nincs barátnőm, ami nagyon elszomorít. Mit tegyek? Részletek lennt.

Figyelt kérdés

Egy fiú vagyok Győrből, aki novemberben tölti a 18-at, de legnagyobb bánatára nincsen barátnője. Átlagos kinézetű, vagy (talán) kicsit rosszabb vagyok, de nincs csajom és még soha nem is volt. Szeretnék egy barátnőt, tényleg, nem szexet, csak egy normális, aranyos párt. Azt hiszem érthető. Mit ajánlotok? Nem sportolok, nem járok discoba/buliba, anyám félt (de nem csak azért, amúgy sem vagyok az a fajta). Haverok vannak, de velük nem igazán megyünk ilyen helyekre. A neten való ismerkedést nem tartom jónak, meg az nagyon erőltetett. Suliba meg megint csak kizárt. Ráadásul félős, visszahúzódó vagyok. Félreértés ne essék, tudok lányokkal beszélni, néha egy kis humorral fűszerezem, de az, hogy udvaroljak valakinek, az nem megy. Meghát nincs is kinek...

Nem lennék nagyon válogatós, különös kritériumaim nincsenek, de azért ne legyen bányarém!

Szóval nagyon zavaró már, hogy nincsen párom, néha már a szüleim is baszogatnak miatta, de inkább csak utalgatnak rá.

Mi lesz így? Mit javasoltok?



2012. nov. 4. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lányok ma nagyon magasra teszik a mércét, nem csodálom, hogy sokan küzdenek ezzel az egyre ismertebb, terjedőbb problémával!
2012. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tomi8 ***** válasza:
Hát először is. Kicsit több önbizalom. Beszélgess többet a lányokkal és a nagy számok törvénye alapján összejön valami. Legyél kedves, dicsérd a ruhájukat, hajukat, szemüket mosolyukat. "Milyen csinos vagy ma", "Nahát milyen szép a mosolyod, máris jobb kedvem lett", Bókolgass és ne legyél tapló. Udvarias, kedves engedd őket előre az ajtónál esetleg nyisd ki. Apró gesztusok ezek de észre fogja venni akinek van egy kis esze és Neked nyilván nem olyan kell aki paraszt plázacica.
2012. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Átlagos kinézet az még elmegy a lányoknál, de ha tényleg picivel rosszabb, és esetleg még alacsony is vagy, akkor csak a szerencsén múlik a dolog. Egy előnytelenebb arcú alacsony pasi nagyon nehezen talál magának párt, és addig is csak addig, amíg a lány nem talál egy magasabb és helyes srácot.
2012. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első kommentelőnek valamennyire igaza van .Én 14 éves lány vagyok ,és van hogy én is magasra teszem a mércét.Igazából rájöttem hogy ennek semmi értelme!Meg az nem igaz hogy minden lány.Van akinek csak pasi kell és nem érdekli hogy milyen,meg akinél nem a külső számit,és szerintem leginkább izlés kérdése hogy kinek ki jön be.

A kerdezőnek csak annyit hogy szerintem ne ad fel , és az interneten is szerezhetsz magadnak barátnőt(sokan ott találnak maguknak),és ne legyél szomorú!Attól hogy 18 vagy, még ez nem jelent semmit(nekem se volt senkim még,és lehet hogy 4 évvel fiatalabb vagyok,de van aki már ekkor elveszti meg ilyenek).Igazából még nem találtad meg azt a személyt akit a barátnődnek nevezhetnél.Mindenki máskor találja meg.

2012. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3. válaszoló!


185 cm magas vagyok, az szerintem nem mondható alacsonynak. Legalábbi remélem. Viszont mivel meg vagyok hízva, lehet, hogy nem tűnok annyinak... :(

2012. nov. 4. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezzel a magassággal nem lesz gondod, a csajok számára már a "látható tartományban" vagy. Akkor lehet, hogy kicsit bátrabban kellene kezdeményezni pl. tömegközlekedési eszközön. Lehet, hogy lesz egy-két visszautasítás, de azt túl lehet élni, szóval kitartás. :)
2012. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem vagy egyedül....annyi különbséggel hogy én már vagyok 18 és 178 cm
2012. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20 leszek és nem volt barátnőm. Bocs, jobbal nem tudlak vigasztalni. Nekem még senki nem tudta megmondani, hogy "mit tegyek". Persze vannak nagyon okos válaszok, főleg itt, hogy állj neki ismerkedni a buszon meg KÖNYVTÁRBAN, amik ügye elég életképes javaslatoknak tűnnek... hálisten én annyi romantikus filmet nem néztem :D Marad társkereső... illetve maradna, ha abban is látnék valamennyi hitelt. Mi legyen? A téged megismerni vágyó lányok az ország túlsó határán vannak, legalábbis velem ez a helyzet, jelenleg egy 7/7-es statisztikáról beszélünk, ami finoman szólva se gyenge :P
2012. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

bátorság és fellépés. nem fognak téged felszedni a nők. azt várod, hogy becsöngetnek, hogy na gyere már? :)


legyél aktív cselekedj. kockáztass. és ne sértődj meg ha visszautasítanak. menj tovább. ez a módja.


18 leszel ha diszkóba akarsz menni menj. ha egy haverodat nem tudod ennyire sem rádumálni, akkor nem fogsz egy csajt sem megnyerni.


neten ismerkedés meg nem erőltetett. ismerkedni akarsz. akkor miért csinálnál úgy mintha nem akarnál? :D

2012. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, csak én meg 16 vagyok és kis faluban lakom, és gimnáziumba meg 40km-re lévő városba járok, szóval nem a barátnő szerzése, hanem a megtartása lenne nehéz mert a közlekedés is szánalmasan rossz...

Győr nagy város, jó magas is vagy hajrá!

2012. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!