Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne, ha a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne, ha a szex felől közelíteném meg a dolgot?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és szeretnék "elcsábítani" egy pasit, nem holtomiglan-holtodiglan kapcsolatra, de nem is egyéjszakás kalandra. Azt gondolom, hogy a szex felől könnyebben tudnék közelíteni hozzá, minthogy mondjuk randira hívom... Attól meg nem félek, hogy utána lepattint, eddig még minden egyéjszakásomból kapcsolat lett! :)
2012. dec. 12. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha akarod próbáld..
2012. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ok, engedély megadva, csináld.
2012. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Hát, te ismered a helyzetet, így kívülről elég meredeknek tűnik, ha egyből randival indítasz. Hogy az illendőség kanyarjain túljutva beválik a szexorientált megközelítés, az faktum. Kalandra fel!
2012. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, nem úgy gondoltam, hogy közlöm, hogy gyere az ágyamba... hanem mondjuk célozgatni kezdek, hogy hiányaim vannak ezen a téren, vagy hasonlók... Nem tudom, ez így mennyire érthető...
2012. dec. 12. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
De örülnék, ha ilyen nő ismerőseim lennének... szóval hajrá! :)
2012. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

"Jó, nem úgy gondoltam, hogy közlöm, hogy gyere az ágyamba... hanem mondjuk célozgatni kezdek, hogy hiányaim vannak ezen a téren, vagy hasonlók..."


Hát, szerintem ez dettó, ezzel az erővel letolt cicanadrággal is bepucsíthatsz neki.

Furcsa lenne, ha ilyen határozottan rá kéne másznod, kissé gyanús is volna, nem gondolod? Első próbaként inkább legyél sokat a közelében, évődj vele, hülyéskedj, törleszkedj, érezze, hogy bejössz neki, ez már elég felhívás a keringőre.

Aztán hagyd magad...

2012. dec. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!