Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az, hogy egy 28 éves csaj, felveszi, hogy a barátjával szekszelnek, és az iskolában mutogatja a barátnőinek a videót?

Figyelt kérdés
lehet, hogy prűd vagyok ezek szerint, bár nem tartom magam annak, de szerintem ez elég durva...

2012. dec. 11. 06:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél prűd?! Ilyet normális ember nem csinál.A csaj biztos egy idióta.
2012. dec. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a csávó tudta nélkül teszi, az a személyiségi jogok megsértése!
2012. dec. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Hehe, akinek ez normális...

Nekem a szarvasmarhák jutnak eszembe róla, nem tudom, miért.

2012. dec. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egyik haverom mesélt egy már hihetelen sztorit mit csinált egy fogász asszisztens lánnyal egy rendelőben. Mondom neki ez egy hülyeség, tudod ki hiszi el. Erre előkapta az iphonját és megmutatta, rögzitette elejétől végéig:D


Egy másik haverom meg egyszer azzal ébresztett hogy gyorsan kapcsoljam be a messengert, olyat látok besz@rok. Bekapcsolom, videóhivás engedélyezése, erre haverom ott szuszog HD-ben egy duci csajon és közben integet a kamerába:P És a csaj még oda is gyalogolt a kamerához nagytotálba, belehajolt a nagy busa fejével és azt mondta hogy ezen világit egy piros lámpa. Erre haverom meg mondta, az nem baj, az annyit jelent hogy ki van kapcsolva:DD

2012. dec. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
na ja... úgy volt, hogy múthéten bejelentette, hogy mit csináltak... aztán elakarta hozni, de a srác nem engedte neki, azt, hogy megmutassa másoknak... de tegnap elhozta( a srác tudta nélkül) bezárkóztak egy tanteremben, ahol órájuk van, és szünetben végignézték páran...
2012. dec. 11. 06:28
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Buta lány lehet, ebből sok baja származhat...

28 évesen rosszabb, mint egy 12 éves, ki tudja ezt elviselni?!

2012. dec. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az a gáz, hogy elírtam... nem 28, hanem 18 éves
2012. dec. 11. 06:38
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Mindegy, ilyen korban is lehetne több esze...

Biztos nagyon jól néz ki, ha a csávó mèg nem hagyta ott...

2012. dec. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem normális. Mondjuk ha mindketten betöltötték a 18-at, és a pasi beleegyezik, akkor jogilag rendben van, de azért abnormális.
2012. dec. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ha a srác jogi lépéseket tesz, pár évig csak leszbikus szexben lehet része, ha szeretné, ha nem.
2012. dec. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!