Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi pizzázás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi pizzázás?

Figyelt kérdés

Nagyon bejön egy lány,nem szoktam vele sok időt beszélni,ezért szeretném elhivni valahova,hogy megismerjem!

Szerintetek hova érdemes menni?

Pizzázás,teázás?



2012. dec. 12. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a teázás jobb ilyen hideg időben, az sokkal meghittebb és nagyon jó hangulatos teázók vannak.
2012. dec. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább valami hangulatos teaházat válasszatok. Az sokkal kellemesebb, meghittebb hely az első randihoz. :)

Ha van nálatok adventi vásár, esetleg összeköthetitek a teázást egy kis sétával. Nagyon sok érdekes dolgot lehet látni, jól telik az idő és biztos, hogy nem lesz kínos csönd, hiszen az adventi forgatagban mindig akad téma. :) Utána pedig jól esik majd beülni valami kellemes helyre meginni egy teát :)

2012. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi beültünk pizzázni, mert éhesek voltunk. Ugyanolyan jót beszélgettünk mintha egy teázóba mentünk volna. :) No meg előtte órákat sétáltunk a városban. Mi randink ilyen volt és nagyon tetszett.
2012. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy kis séta utána teázás.. jól esik van téma és még romantikus is.. :)

Hajrá! Sok sikert.

2012. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát pizzázás közbe is lehet teázni?!

De forrocsokizni is,de az a pizzához nem a legjobb

2012. dec. 12. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Én inkább forrócsokiznék. Van is itt Bp-en ilyen

Noir ChocoBar

Kép hozzáadása

Hegedű utca 6.,

VI. kerület

Paulay Ede utca sarok

+36 20/222-85-55


Nem olyan olcsó. Szoval egy ital olyan 1000,- ft-ból jön ki. De nagyon hangulatos hely.


Én nem pizzáznék. Lassan eszek és zavarna első alkalommal, hogy a pasi gyorsan eszik. Állandóan azt lesném és nem biztos, hogy el merném mondani, hogy én lassan eszek. Hát nem tudom. Inkább ide a Noir-ba mennék. A fény is olyan romantikus. Helyet ajánlatos foglalni. Szerintem jó hely.

2012. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Pizza" fedőnév te kis huncut....hívd el "filmet nézni" is ... :DDD
2012. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
.......
2012. dec. 13. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!