Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdem megszeretni a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem megszeretni a lányt, de én is lány vagyok (? )

Figyelt kérdés

Nem akartam,hogy ez süljön ki belőle.

Hosszú történet,de a lényeg,hogy azt hiszi,hogy fiú vagyok.Nem akartam,hogy az első beszélgetésnek folytatása is legyen,de így alakult.És én úgy érzem kezdem megszeretni ezt a lányt...(persze nem úgy mint barátot)Szerintem ő is nagyon kedvel,de nem akarom átverni.Mit csináljak?Simán meg kéne szakítanom vele a kapcsolatot?


2012. dec. 12. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki, hogy lány vagy... aztán lesz, ami lesz, de ezt joga van tudni.
2012. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért hisz fiúnak kezdjük ott? Vagy csak simán beszélgettetek minden ilyen tisztázás nélkül?
2012. dec. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egy játékban fiúként regisztráltam,meg a karakterem is az benne.Aztán mikor beszélni kezdtünk poénból el is játszottam,hogy tényleg fiú vagyok.Gondoltam nagy cucc,úgyse lesz következménye.Aztán mégis lett.És magamról se gondoltam volna,hogy kedvelhetek máshogy is egy lányt,és most nagyon rossz érzés:S Persze magamnak okoztam,megérdemlem.
2012. dec. 12. 20:34
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Az széép. Hát szerintem mond el neki, ha valahogy aranyosan próbálod előadni csak nem fogadja rosszul.
2012. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

(ja biztos jól fogja fogadni..:D )

2012. dec. 12. 20:43
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát jó, én sem örülnék neki, ha kiderülne, hogy akire azt hittem lány, fiú xD. Akármi lesz, úgy fair ha elmondod.
2012. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát..igen.:(
2012. dec. 12. 20:52
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Milyen játék, ha szabad tudni?
2012. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem igazán ismert,ez is óriási véletlen volt,hogy pont magyarral találkoztam ott.:)
2012. dec. 12. 20:59
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a neve? Hátha ismerem :D.
2012. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!