Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz fényt vetítenek rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz fényt vetítenek rólam egy visszahúzódó lánynak! Féltékenykednek?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem,egy trógernek tartom magam,akinek mindenkivel meggyűlt már a baja, sok balhém volt,amire egyáltalán nem vagyok büszke.Szóval ja,egy rossz társaságba tartozok,de próbálok elszakadni tőle.

Végül is elég jól tanulok,most technikusként folytatom,érettségim már meg van!

Elég sokat verekedtem,ő velük próbálok jól kijönni, de nem vesznek tudomást rólam.Ezt elfogadtam,mostanában elég sűrűn járok könyvtárba, rákaptam az olvasásra, imádok olvasni főleg regényeket.Ott kértem segítséget egy lánytól aki jártasnak bizonyult,hogy mutassa már meg nekem,hogy hol vannak az Agatha Chrisie regények. Ő segített, és megkérdeztem tőle,hogy meginna e velem egy kávét.Igent mondott, ő nagyon jólelkű,aranyos,szerény lány,amellett okos.

tetszik nekem.

A dolog elég bonyolult mert rajtam állandóan lógnak részemről nem kívánatos személyek,akiket megkértem,hogy szálljanak le rólam..A buszon láttam,hogy beszélnek azzal a lánnyal aki tetszik nekem, kicsit ideges lettem,és hazaérésem után megkérdeztem facebookon,hogy miről beszélgettek? Rólam? Azt mondta,hogy igen,és,hogy csalódott bennem.El mondtam volna neki,hogy milyen voltam ha komolyabb lenne az ügy,de az meg a másik,hogy azok hogy gondolják,hogy csak úgy kitálalnak neki?

Így már esélyem sincs,hogy megszeressen vagy megkedveljen....

Szeretném meggyőzni,hogy nem az vagyok aki régen voltam..

Segítsetek már, ki vagyok már idegileg, annyira idegesítő,hogy bele avatkoznak a magánéletembe....Mit tegyek? Tanácstalan vagyok!

Kicsit sok lett,bocsi.



2012. dec. 12. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Üsd le őket,és beszélj a csajjal.
2012. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Haver,te ezt végig olvastad? Ilyen gyorsan?
2012. dec. 12. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a csajnak, hogy már változol, és nem vagy olyan, mint amiket mondtak rólad... meséld el, hogy már jobban érdekel a tanulás is, új, értelmesebb hobbikat találsz magadnak és próbálsz szabadulni a régi társaságtól... ha tetszel neki , akkor kapni fogsz egy esélyt :)
2012. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudod ő,nem egy "átlagos"lány és nem a kinézetére gondolok,hanem nem szívesen van együtt egy légkörben aki ilyen negatív háttere van..

De megpróbálom,rajtam nem múlik.

2012. dec. 12. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:
egy próbát mindenképp megér :)
2012. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd el neki, hogy régen milyen voltál és hogy már megváltoztál. Kérd meg, adjon neked egy esélyt, hogy bebizonyíthasd neki ezt.

Sok sikert! Remélem összejön vele a dolog :)

21/L

2012. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom, hogy ez egy több mint két éves kérdés, valószínűleg már nem is aktuális, de azért elmesélek neked valamit. Én is egy többnyire félénk, visszahúzódó lány vagyok, bár a bakancsosok közé tartozom, ezért ezt sokan nem gondolnák rólam. Nagyon fiatalon kerültem ilyen társaságba, 12 évesen már punk, skinhead meg rocker barátaim voltak (nem kérek 'inkább a tanulásra kellett volna figyelned' és hasonló beszólásokat, mert kitűnő voltam), és bár szeretem őket, meg minden, de a mai napig nem az én terepem, hogy inni járjak velük meg ilyesmik, inkább leülök olvasni, vagy ilyesmi. De mikor 13 éves voltam, mint minden lánynál, nálam is képbe jött egy fiú. Nagyon nagy punk volt, ezt tudtam is róla. 16 éves volt, és bevallom, eléggé unszimpatikus volt. De egyszer odajött, és megkérdezte, hogy ha megváltozna értem, adnék-e neki esélyt. Hát gondolhatod mit éreztem úgy kislány fejjel. De adtam neki esélyt, mert hittem, hogy ha változni akar, az már jelent valamit, és tudtam, hogy belül egy nagyon jó ember lakozik. Többet találkoztunk, jobban megismerkedtünk, és 3 hónap után összejöttünk. Bár tartottam tőle, mert nagy nőcsábász volt, de bíztam benne, hogy tényleg változni fog. És megtette. Már nem jár minden héten kocsmázni, sokkal jobban értékel egy estét ahol csak ő, én, meg két könyv van, nem áll le lépten - nyomon verekedni, a dolgokat szavakkal intézi. Ha valaki beleköt, olyan szépen ki tudja fejteni a véleményét, hogy nacsak, és csak bámultak rá, a felét meg se értették annak amit mondott, mert az agykapacitásuk nem tered odáig, hogy egy értelmes ember monológját felfogják, és értelmezni tudják. És bár a punk életérzése megmaradt, amit nem is bánok, rengeteget változott mind külsőre, mind belsőre. Boldog vagyok, hogy ezt miattam tette, és egy percre sem bánom, hogy ennyire fiatalon összejöttünk, csodálatos érzés, hogy miattam lett ennyire jó ember, és hogy már 4 éve aranyozza be a mindennapjaimat. Az a lány pedig, ha csak a múltadra alapoz, és esélyt sem ad, akkor soha nem fogja megtudni milyen érzés, mikor valaki tényleg szívből szeret, és változni is képes. Ha ő ezt nem érti meg, akkor lehet bármilyen szép és okos, fogsz találni sokkal jobbat is. Aki majd értékelni fogja, amit teszel. Hát bocsi, ezis elég szép hosszúra sikeredett, de remélem azért még látni fogod ezt a választ. További sok sikert és boldogságot kívánok az életedhez ^^
2015. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!