Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló fiúk! Más is érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló fiúk! Más is érez így mostanság? Ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Olyan magányosnak érzem magamat, a facebook-on is hiába írok mindenhová ismerkedési szándékkal bármit is, egy lány sem ír rám, senki sem jelez, hogy tetszenék neki, senkinek sem kellek, senki sem szeret és ez olyan rossz, úgy érzem egy senki vagyok, egy ronda vesztes, aki örök magányra van ítélve.

2012. dec. 12. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Az fb-os ismerkedés a mai DEDO 1 ismerkedési módszer. Élni próbálj! Menj ki és ott ismerkedj.


Szerintem ez egy megoldás lenne. Nem pedig az internet világába. Keress valami értelmes hobbit és ott valaki majd az utadba akad. Lehet várnod kell még pár évet, de találd meg magad a valós életbe, ne a neten!!! A mai fiatalság csak ott tud élni.

2012. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
(nem bántásból írtam #1 vagyok)
2012. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem mondod? Ha látom kapok itt egy üzenetet úgy örülök mint majom a farkának, ha pedig lány írt akkor szinte a csillagokban járok.

Majd vagy kiderül, hogy boldog párkapcsolata van vagy csak lecsesz.

2012. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azon a sz*ron kívül is van élet (a facebookra gondoltam), egyébként meg szerintem nem sokan szeretik, ha ott próbálnak ismerkedni velük.
2012. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennyire tragikusan azért nem látom a helyzetet, de az tény, hogy nagyon hiányzik egy bújós, csendesebb barátnő :$

Szerintem a netes ismerkedésbe meg túl sok energiát kell feccölni, és nagyon ritkán térül meg.

20/f

2012. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mások is vannak akik magányosak, de ezzel nem oldasz meg semmit, ha más ugyan ezt leírja, max rövid időre (1-2nap) megnyugtatja a lelkedet hogy nem vagy egyedül.

De el kell foglalnod magad, én leginkább a sportot ajánlom.

Speciel személy szerint edzeni járok (kondiba) , ami heti 4 nap kikapcsolódás, 1.5 óra minimum. Ilyenkor elterelődnek a gondolatok, megismersz új embereket, lehet társalogni csajokról, és ha szerencséd van még csajokat is látsz akik egyéb sportot űznek.


Minden csak akarat kérdése, de ha nem is csajozni jársz el vagy discoba kocsmába bárhova, akkor sportolj, találj magadnak hobbit amit lehetőleg több ember is űz, akikkel megismerkedhetsz


f/20

2012. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Küldjek kötelet?

Ha neked kimerül abban a párkapcsolat keresés, hogy facebook-on írogatsz, akkor jobb az általam felvetett variáció!

Ha mégis lenne jelentkező, akkor egyre vigyázz: Ne szaporítsd magad!!!

2012. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem érzem ezt.
2012. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki csak a férszkubon tud nyomulni, hát.....

Mikor nőtök már ki belőle?

Mondjuk tételezzük fel én is ebben a cipőben járnék, de eszembe sem jutna azok a retkes f.son írogatni mindenféle vadidegennek. Ha a való életben nem működik, mert sikertelen a dolog, nincs szerencse, satöbbi akkor ezen a sz.ron tuti nem fog!

2012. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!