Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes társkeresés: Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresés: Ti hisztek benne? 19/F

Figyelt kérdés
Előnyök/hátrányok? Volt aki így találta meg élete párját? A korotokat és a nemeteket is írjátok mellé, kérlek.

2012. nov. 23. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az internetes hirdetesek 80% kamu..igy allj neki.. :-) sok sikert..:-)
2012. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

a társkeresőkön nincsenek normális emberek sajnos

L/18

2012. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ezzel most engem is megbéjegeztél, ami nem esett jól. Amíg nem ismersz meg, addjg ne ítélkezz ;)
2012. nov. 23. 15:26
 4/17 Bino ***** válasza:

Internetes társkeresésben nem hiszek, viszont abban igen ,hogy lehet ismerkedni az interneten.

Ezt most úgy értem ,hogy pl egy fórumos oldalon lehet barátkozni/ismerkedni. Én többször is találtam így kedves barátokat.:)

2012. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán ajánlom a társkeresőt, mert ha a képed alapján nem ütöd meg Brad Pitt szintjét, a lányok el se olvassák, amit írsz. Valszeg a 2. válaszoló is ezért nem talál ott normális pasit.
2012. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nem akartalak megbélyegezni de eddig egyel sem találkoztam lehet, te más oldalra regisztráltál :D

egyébként több a hátránya mint előnye, de sok sikert neked! :D

2012. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült :) .11hónapja együtt is élünk.Szóval nem esélytelen,de tény,hogy 95% kamu...
2012. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

úgy vagyok vele mint a #4 válaszoló

szerintem kifejezetten társkereső oldalakon nem éri meg keresgélni.. de! én a barátomat itt ismertem meg és már több mint 9 hónapja együtt vagyunk :D

2012. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sz@r, réges rég volt mikor reggelve voltam vagy kettőn, de soha egy választ se kaptam, pedig annyira azért nem nézek ki gázul.
2012. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem hit kérdése, működik! Én évekig társkeresőztem, sikerrel :-P


#6-os én szinte mindegyikre regisztrálva voltam, úgyhogy, akkor engem bélyegeztél meg :-P

2012. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!