Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú. Nagyon tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. Nagyon tetszik, és tudom, hogy énis tetszek neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval. Egy osztályba járunk, és már egy ideje észrevettem, hogy tetszek neki. Ő is nekem, csak hogy én félős vagyok megmondani, hogy mit érzek, mert mi van ha tévedtem. Ne tegyek semmit? Vagy várjam meg míg ő lép?

L/14



2012. dec. 12. 21:42
 1/3 Mókusgyilkos ***** válasza:

kérdező tekintve h nagyon értelmes 14 éves lány vagy:

mi a különbség aközött hogy nem teszel semmit és hogy vársz amíg ő lép ?:D :D oké ez ostoba volt nem picit de vmi oknál fogva aranyos is XD


nos: puhatolózz? mondanám h kérdezd meg v mondd meg neki h tetszik de hát gondolom annyira vagy nyitott mint a középkori japán :D szóval fogj 1 bnőt és küld hadba.

2012. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D
2012. dec. 12. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérd meg az egyik barátnődet h kérdezze meg... És ha téll tetszel neki akkor mondd meg nyíltan :)


De persze akkor amikor kettesben vagytok

2012. dec. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!