Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác, akinek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akinek nagyon tetszek, találkozni is akar velem, de én nem tudom, mit csináljak, mert nekem nem jön be annyira és nem akarom megbántani sem, meg még nem is ismerem, de fogalmam sincs, megismerjem-e jobban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#srác #nekem nem tetszik annyira
2012. nov. 14. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jön be, de nem ismered. Akkor külsőre nem tetszik?

Egy találkozásban nincsen semmi, max jobban megismered.

Aztán utána is lehet mondani, hogy bocs, de nem.

2012. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is azt döntsd el szimpatikus-e annyira, hogy találkozz vele. Ha nem visszataszító, akkor megváltozhat még róla a véleményed. De ha úgy döntesz, hogy nem, akkor mond meg neki, hogy sorry, de már mással randizol (kegyes hazugság).
2012. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy próbát megér.
2012. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kinézet alapján sose itélj el senkit! én is ilyen helyzetben voltam egyszer. úgy gondoltam egyszer élünk.nagyon nem tetszett a fiú, de találkoztam vele! és milyen jól tettem! több, mint 1 évet voltunk együtt! :)
2012. nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!