Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írnak sokan trágárságoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak sokan trágárságokat a homoszexualitással kapcsolatos kérdésekre?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, ha valaki elítéli a melegeket, miért ír egy melegekre vonatkozó kérdéshez?

2012. dec. 12. 21:58
1 2 3 4 5
 31/48 SennaHikari ***** válasza:

Azért, mert homofóbok :/


Sajnos előítéletekkel teli világban élünk és ezeket vagy a szülők, vagy a sajtó/média neveli belénk. Csak azok maradnak "szabad gondolkodók", akiknek a sajtó nem irányítja a véleményeket. :(

2013. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Egyszerű rá a válasz. Egyszerűen mert kötekedni akarnak, semmi több. Valamibe bele akarnak rúgni, mert anélkül nem élet az élet. Az ilyen emberek a legszánalmasabbak amúgy, mert ha tudnák a melegség ''gyógyírét'' és a legtöbb meleg nem venné be, akkor megérteném őket, hogy utálják a melegeket, mivel tessék itt volt a választás, így döntöttek, lehet hogy igazuk lenne. De adtak valami hasznosat is a társadalomnak, hogy így ítélkezzenek? Nem. Inkább söprögessenek a saját kertjükben és nézzék meg a gerendát a szemeikben, mert általában mindig az beszél, akinek a háza ég.


Ja, és Szerintem sok meleg választaná az ''egészséges'' utat (gyógymódot), csak, hogy ne kelljen szorongani az ilyenektől.

2013. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
azért mert így akarják magukat (vagy a környezetüket) győzködni, hogy ők mennyire nem is melegek, mert nem biztosak benne, hogy nem azok.
2013. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Az, persze.. akinek nem tetszik az ilyesmi, az már egyből kötekedő, vagy csak győzködni akarja a környezetét.. :D A kedvencem az, amikor azzal jöttök, hogy a homofóbok valójában b-zik, csak ezzel leplezik :D


Az meg sem fordul a csökevényes agyatokban, hogy valakit ez tényleg undorít és felháborít? :)

2013. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

12:20


Ez nem tetszés kérdése, mert a melegek nem tehetnek arról, hogy azok. Nem tudnak változtatni, így csak bántod őket olyasmiért, amiről nem is tehetnek.

2013. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
engem is undorít a spenót, mégsem tiltanám be a spenótot, mert tudom,hogy sokan szeretik. és nem nem útálom azokat, akik szeretik a spenótot. és azzal sincs bajom, ha valaki elmondja nekem, hogy mennyire de mennyire szereti a spenótot... és nem mondom neki, hogy erről csak a 4 fal között beszéljen meg hogy nyilvános helyen étteremben ne egyed spenótot, mert azt az emberek nem szeretik általában. egyszóval ... your argument is invalid.
2013. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%

"egyszóval ... your argument is invalid."

Egyszóval buta vagy.(Először azt akartam írni, hogy h-lye, mint a s-gg, de cenzúráztam magam)

1. Senki sem beszélt betiltásról.

2. A b-zulásnak a látványa az, ami undorító, míg számodra a spenótnak csak az íze. Tehát, ha a spenótos analógiádnál maradunk, akkor egy olyan scenario-t tételezzünk fel, hogy erőszakkal spenótot etetnek veled minden étteremben, és nincs mese, meg kell enned. Nyilván neked sem tetszene.

3. A b-zulást jóval többen tartják undorítónak, mint a spenótot, és ugye demokrácia, többség dönt.

2013. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
spenótot etenek veled = köteleznek téged, hogy aznos neművel szexelj. téged köteleznek? nem.
2013. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

"A spenótos szitu ugyanez: te undorodsz a spenóttól, tehát pont ugyanez, mintha rádkényszerítenék, hogy megedd."


Nem ugyanaz a szitu. Ha egy étteremben a mellettem lévő asztalnál spenótot esznek, én bizony undorodom. Mégse kezdek el trágárkodni, hogy ne egyél már ilyen "fosadékot", mert mindjárt elhányom magam. Egyszerűen nem nézek oda, mivel nem tetszik. Érted már?

2013. ápr. 18. 23:24
 40/48 anonim ***** válasza:

"De ha ti kézen fogva flangáltok meg smároltok az utcán, akkor rá vagyok kényszerítve, hogy olyasmit bámuljak, amitől undorodom."


nem vagy rákényszerítve, ahogy az étteremben sem vagy rákényszerítve, hogy a szomszédos asztalt bámuljad. de mivel mélyen a lelkedben tetszik a dolog, ezért nem tudod a szemedet levenni róla. látens homoszexualitás a jelenség neve.

2013. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!