Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Netes ismerkedésnél tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél tényleg ilyenek a csajok?

Figyelt kérdés

Szóval megadja az elérhetőségét, végre gondoltam magamba megismerhetem kicsit. Első benyomásom az volt, hogy nagyon összeillünk, de szeretem ezt a lányt, pedig még nem is ismerem.


4. napja már hogy szinte egy szót se tudok vele váltani... Előtte se nagyon beszéltünk mondjuk.... Mai napot is vártam, azt hittem végre beszélgetünk, de lerázott...


Annyira le vagyok szarva kategóriában érzem magamat...

Amíg nem ismersz valakit személyesen, addig tényleg ő az utolsó, és minden fontosabb nála, ez normális? Nem hiszem el hogy nincs 15-20 perce legalább. Vagy ez az egyértelmű lekoptató szándék, hogy meggondoltam magam, még se érdekelsz, csak nem mondja ki?


2012. dec. 12. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Várnék a helyedben még. Lehet tényleg elfoglalt. Addig foglald le magad vmivel, mert csak agyalni fogsz, totál fölösen.
2012. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hiba itt van: "4. napja már hogy szinte egy szót se tudok vele váltani..."


Eddig mindig tudtam szót váltani netes ismerkedésnél ... mert írtam neki ... értelmesen ... amire volt válasz ... ennyin múlik :-P

2012. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos megismerkedett egy olyasvalakivel, aki a BMW-je mellett pózolt a kockahasával és gondolta most megfogta az Isten lábát te pedig le vagy sz@rva. Az a baj az internetes társkereséssel, hogy a rendes férfiak esélytelenek az egoista, pózolós köcsögökkel szemben. Inkább próbálj meg személyesen ismerkedni.
2012. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában minden partneremmel (nő) tudtam minimum heteket beszélgetni személyes találkozó előtt, szóval cáfolom.
2012. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!