Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is voltatok már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is voltatok már így?

Figyelt kérdés
nem vagyok valami nagy, "hiszek a sorsban" ember, de elég furcsának tartom ezt: két lány tetszik, az egyikük az osztálytársam, nagyon jóba vagyok vele, tudja, hogy, úgymond szerelmes voltam/ vagyok belé, és ő is volt belém szerelmes, most pedig tudom, hogy kezd hasonlóan érezni irántam... a másik lány, egy, szintet teljesen ismeretlen számomra, 4 szer láttam, de megtetszett, és mondták róla haverjaim, hogy ő érte küzdeni kell, ami nem is esne nehezemre... szóval... már régebben is csináltam ilyet, szokásommá vált, úgymond, kifürkészni a sorsot... mások fej, vagy írás alapon, míg én egy másik módszerrel szoktam próbálkozni, hogy kiderítsem, mit tegyek... hülyeségnek hangzik, tudom jól, de miért ne lenne lehetséges... szóval, amikor valami olyan dolgot csinálok, ami vagy sikerül, vagy nem, akkor felteszek magamban egy "ajánlatot".... pl: ha ez most sikerül, akkor ő vele fogok összejnni, hanem akkor nem... 2 éve, egy másik csajszi tetszett, és mindig neatív választ kaptam, szóval tudtam, hogy nem fog összejönni, de azért hajtottam... nem is jött össze... telón játszottam, egy játékkal, aminek az egyik pályája már vagy 50-eszerre sem sikerült... feltettem egy ajánlatot, hogy ha most menni fog, akkor Ő lesz az... és akkor sikerült is ez a pálya... aztán tegnap este is, egy olyan pályával próbálkoztam, ami már sokadszorra sem sikerült, újra feltettem ugyanazt az ajánlatot, bár akkor csak másodjára, de megint sikerült... tehát, a második csajra elég sok esélyem van, ha igazam van ezekben a dolgokban... tudom, hogy hülyeség, én is annak nézném magam, ha nem történt volna ilyen furcsán meg...

2012. dec. 13. 05:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, még soha.
2012. dec. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gergo99 válasza:
hát soha nem csináltam ilyet kb ez olyan mintha sorsolnád a barátnőidet ez szerelem és nem lottó
2012. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a lányt válaszd akihez a szíved húz.

Biztosan a kettő közül az egyikhez jobban, de nem biztos hogy szóba állna veled az, amelyiket csak néhányszor láttad!

Haverkodj vele öss (amelyiket néhányszor láttad) és próbáld meg valahogy a közeledbe csalni.

Ha nemet mondd akkor ott van az akivel jóban vagy.

Egy kis csokit adj neki és le is fogja venni hogy tetszik neked.

Sok szerencsét kívánok :):)

2012. dec. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!