Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú és én is neki, viszont nagyon rossz érzéseim vannak vele kapcsolatban. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Találkozgatunk egy ideje és egyre jobban erősödik bennem ez a rossz érzés, de nem tudom megmagyarázni, hogy mi az oka.

Ha voltatok ilyen helyzetben, mit tettetek? Hagytátok inkább? Ha nem, akkor később megtudtátok a rossz érzések miértjét?



2012. dec. 2. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Akinek ok nélkül rossz érzései vannak az keressen fel egy pszichológust szerintem.
2012. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem próbálod ki vele, akkor nem derül ki, se a miértje, se az hogy érdemes e megpróbálni vele.. Én bele vágnék, ha nem jön össze, vagy erősödik a rossz érzés, te akkor is megpróbáltad:)
2012. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Az ilyen rossz erzeseknek altalaban meg van az ok. En voltam mar ilyen helyzetben, csak baratnovel. Utobb kiderult, helyesek voltak a megerzeseim.

De ez nem minden esetben van igy. Szoval en is azt tanacsolnam, hogy adj neki eselyt, de legy ovatos.

2012. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rossz érzések nem ok nélkül vannak. ;-) Voltam ilyen helyzetben, nem is egyszer, hagytam inkább az egészet annak ellenére, hogy kézzelfogható, teljességgel kizáró okot nem tudtam (volna) megfogalmazni. Volt, hogy évekkel később jöttem rá egy történés kapcsán, hogy mi volt az oka az érzésnek. Nem ok nélkül volt, ez az egy biztos. Én a helyedben nem mennék tovább az ismerkedésben, ha már most furiságot érzel.
2012. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, ha szkeptikusnak tűnök, de nem hiszek a szememnek, hogy az emberek ilyen szintem valódi információt nélkülöző érzések alapján döntenek 2012-ben. Te jó ég...de mondjuk, aki ilyen jobb is, ha nem megy bele komoly kapcsolatba. Egy reggel majd úgy ébred, hogy áá olyan rossz érzésem van..és akkor kidobja a párját vagy mi?
2012. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!