Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el, hogy a barátom más lányokkal csókolózik?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki félreértené: a barátom színész. 11 hónapja vagyunk együtt, az elején borzalmasan furcsa volt, de semmi egyéb, úgy voltam vele, hogy majd hozzászokom, de nem, sőt, egyre nehezebben viselem, főleg most, hogy 2 hónapja minden este lefut az a bizonyos előadás, minden nap több nővel kell csókolóznia. És nem sima összebújás, kézzel takarás és arcra puszi, ahogy gondolná az ember, mert olyan pozícióban vannak, hogy rendesen látszódik minden, rendes csókot kell váltaniuk. Régebben is volt erre példa, de az elmúlt hetekben mindennapos dolog. Rosszul esik, tudom, hogy ez a munkája, de látni sem valami jó, illetve belegondolni, mikor hazaesik és csókkal üdvözöl, hogy fél órája ki tudja, melyik lánnyal csinálta ugyanezt. Mindig elgondolkodom, hogy ilyenkor ő mit érezhet, nem alakul-e ki vonzalom, egy icipici szikra nem lobban-e fel, főleg ha még jól is csókol a partnere. Persze magamból indulok ki, mert anno, mikor szingli voltam, egy-egy csóktól máris kialakult valami, ami persze egy hét alatt elmúlt, de akkor is. Nyilván ha most kellene csókolóznom valakivel, nem lenne semmi, hiszen sosem szerettem még ennyire senkit, mint őt, de nem tudom, ő hogy van összerakva ilyen téren. Nyilván azt nem mondhatom, hogy drágám, ne csókolózz már, mert rossz látni és tudni, hanem ha ott lenne az ideje, inkább mondd be, hogy tisztelt közönség, most következne a csók, ha a barátnőmet ez nem zavarná, de mivel ez a helyzet, ezért ezt most átugorjuk, adunk 10 másodpercet önöknek, hogy elképzeljenek egy szenvedélyes, szerelmes csókot, köszönjük! Haha... nem, nem akarok neki erről beszélni, mert nyilván hisztinek könyvelné el, lehet, hogy az is amúgy. Viszont ettől még ugyanúgy zavar. Nem akarok gyerekesnek tűnni, semmi problémám nincs vele, sem a kapcsolattal, ez az egyedüli dolog, de senkivel nem beszélgettem még erről, tényleg nem akarok kényeskedni, meg nem is ez a legnagyobb problémám, viszont ha valaki elé odaállnék ezzel, tuti, az ellenkezőjét gondolná. Mivel nyugtassam magam? Hogy lehetnék érdektelen ezzel szemben? Köszönöm!

23l ( A barátom 30 éves, ha számít)



2012. dec. 13. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

igazából,sajnos nem tudsz ezzel mit csinálni,mert amikor összejöttetek,nagyon jól tudtad,hogy mi van,vállaltad.

én biztosan nem fogadnám el

2012. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is több színész rokonom van. Figyelj ők profik, ez a szakmájuk, hogy el tudják választani a színházi világot a valóstól. Ha nem akarod látni, akkor ne nézd meg sokszor az előadást. Ha zavar az talán inkább attól lehet, hogy nem bízol benne 100%osan. A tesóm is színésznő, meg a barátja is színész. Gyakorlatilag minden este "másba szerelmesek" és egyáltalán fel sem merül, hogy ennek nem így kéne lennie.
2012. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!