Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác, aki 3 évvel idősebb nálam. Mit csináljak, hogy észrevegyen? Hogy jelezzek neki, hogy észrevegye, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Még nem volt párkapcsolatom, így eléggé tapasztalatlan vagyok e téren. Talán pont emiatt, kicsit félénkebb is vagyok. Habár azt veszem észre, hogy valamelyest kezdem levetkőzni ezt a félénkséget. Korábban pl. akkor is görcsbe rándult a gyomrom, ha annak a srácnak köszöntem, aki bejött. Most pedig lazán beszélgetek a kiszemelttel. Persze tudom, hogy ez a természetes, de nálam ez akkor is nagy előrelépésnek számít. :)


Szóval a fiú sportol és zenél. A múltkor pl. egy koncerten futottunk össze, tehát még közös érdeklődési körünk is van.


Az lenne a kérdésem, hogy mit csináljak, hogy jelezzem neki, hogy bejön nekem?

Mondjuk a tipikus mosolyog rá, nézz a szemébe dolgon túl, mert ez működik már! :)


2012. nov. 17. 11:25
 1/4 Paulik Áron ***** válasza:
100%

Elsősorban: ne nyomulj, semmiféleképpen. A mosolygás-szemébe nézés az első, amit javasoltam volna én is, ezt ne hagyd abba :) Ezen túl, és még a női büszkeségen belül nem sok minden van, amit tehetsz, hacsak nem szeretnél praktikázni mindenfélét (sztem ez kiábrándító). Az a helyzet, hogy a srácnak illik először lépni, de gondolom ezt Te is érzed.

Attól függően, mennyire vagytok közeli viszonyban, megpróbálhatod a szeretetedet kifejezni felé, ebben segítségedre lehet, ha ismered a szeretetnyelveket, itt van róluk egy kis leírás: [link]

Nagyon fontos, hogy ne add fel a nőiességedet és ne Te kezdeményezz, sokkal jobban jön ki és Te is jobban fogod érezni magad, ha ő lép! Ha meg sehogy sem akar lépni, akkor nem érdemel meg Téged, ennyi.

Hajrá, és ügyesen :)

22/f

2012. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, sokat segítettél. :)


Én is úgy érzem, hogy nem nekem kellene konkrétan kezdeményezni. Bár, ha látnám, érezném, hogy bejövök neki, csak félénk, még talán tennék egy határozottabb utalást az irányban, hogy bejön nekem. De így nem.

Köszönöm a linket is, remélem hasznomra válik majd. :)

2012. nov. 18. 09:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél föl láthatósági mellényt.
2013. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha hosszabb ideig egymás szemébe néztek zavartan kapd el a fejed. Nekem ez bevált :)
2013. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!