Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak/srácnak/férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak/srácnak/férfinak lehet különleges illata?

Figyelt kérdés
Nem izzadságszagra,sem parfümre gondolok,hanem amit esetleg csak a nők éreznek.Lehetséges ilyen?:S
2009. aug. 22. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehetséges. Mindenkinek van egy saját illata. Ha valaki szerelmes lesz valakibe, akkor ezt a saját illatot eszméletlenül bódítónak érzi. Vagy az is lehet, hogy azért szeret bele, mert megérzi ezt a számára vonzó illatot. Viszont ez nem mindenkiben fejlődött ki. Kb olyan ez, hogy van, aki tudja mozgatni a fülét, van, aki nem.
2009. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjemnek van. Nem éreztem "társadalmi" távolságból, csak egészen közelről, amikor odabújok hozzá. Valahol az orra körül termelődik. Amikor csókol, erősen érződik, és szó szerint elgyengít, levesz a lábamról. Fantasztikusan jó illat! Férfiasabb, mint a parfümök. Nem is engedném, hogy használjon dezodort, mert elfedné ezt az illatot. Még jó, hogy nem is akar használni magától sem.

Volt előtte két barátom, nekik szintén volt illatuk, de nem tetszett egyiküké sem. Egészen más illat volt, férfias szintén, egyáltalán nem volt büdös, de engem taszított.

A férjemét nem éreztem előre hogy így mondjam, csak azután, hogy döntöttem, hogy hozzámegyek. Kellemes meglepetés volt az illata.

2009. aug. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. És az is, hogy emiatt szeretsz bele az illetőbe. :/
2009. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy van, és imádom a párom illatát, meg akik előtte voltak az életembe övékét is szerettem.

kíváncsi lennék hogy az enyém milyen..

2009. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mondta nekünk az egyik tanárunk, hogy akinek jónak találjuk az illatát attól lesznek a "legjobb" gyerekeink, tehát ha valakinek ugy érzed hogy nagyon jó illata van, akkor azzal nagyon összeillesz, de ha nem szereted az illatát, akkor sajnos nem lesz hosszútávú a dolog =) És azt is olvastam valahol hogy régen azért adtak egymásnak két puszit arcra, mikor bemutatkoztak egymásnak, hogy kiszagolják egymást, és megtudják, hogy összeillenek-e. Szóval lehetséges ;)
2009. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát egy jó bableves után .....:)
2009. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátom illatát egyszerűen imádom :-)

Nyakán,vállán,arcán,az egész testén érzem :-) De nem a dezodor,és nem is az öblítő illata,ez valami egészen más,megőrülök érte.

Amikor odabújok hozzá,akkor egyszerűen elveszítem a fejem :-) Megnyugtat,egész nap csak azt szívnám magamba :-D


olyan jóóóóóóóó

2009. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon is az. Volt mar olyan hogy egy fuiba az illata miatt szerettem bele. Tisztara elgyengultem attol az illattol.

:$

2011. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!