Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondolnátok ennek a lánynak a viselkedéséről (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Pár hónapja levelezünk, nemrég pedig személyesen is találkoztunk (igaz, "csak" barátilag), mert meg akartuk ismerni a másikat, hogy kivel is beszélgetünk. Egész jól elvoltunk, beültünk egy helyre, meghívtam erre-arra, cseverésztünk, kicsit kolbászoltunk is a városban. Közben poénból sokszor átöleltem a vállát, beszélgetés közben el is pityeredett, amikor a volt "barátja" által okozott sérelmekről beszélt, és miközben vigasztaltam, megfogtam a kezét, amit egyáltalán nem húzott el. (Megjegyzem, elég tapasztalatlan, kicsit önbizalomhiányos lány, a "barátjával" sem történt semmi nagy dolog, a srác valószínűleg csak meg akarta fektetni őt.) Időnként bókoltam is neki. El kellett még intéznem pár dolgot, kérdeztem, hogy jön-e velem, mondta, hogy igen, és mindenhová elkísért. A végén kikísért az állomásra, miközben beszélgettünk, átöleltem a vállát, és a hátát simogattam, de elég sokáig. Megköszöntem neki, hogy eljött, ő is megköszönt mindent, és azt mondta, hogy a pasija mellett úgy érezte, hogy felcserélődtek a férfi-nő szerepek, mert szinte csak ő tett valamit a kapcsolatukért, a srác nem, viszont mellettem végre igazán nőnek érezhette magát. Korábban írta az egyik levelében, hogy többek között ő is ilyen fiút szeretne magának, mint én vagyok, de a találkozásunkkor utalt arra, hogy egy kapcsolatban szerinte nem feltétlenül jó a 6-8 éves korkülönbség. Szóval szerintetek ő hogyan gondolhat rám? Ha engedi ezeket az érintéseket, és ilyeneket mond, hogy nőnek érezte magát mellettem, az mit jelenthet? Köszi a válaszokat.

2012. dec. 14. 21:19
 1/4 Pali1977 ***** válasza:
100%

Szerintem ez feltétlen jó jel, ha nem húzódott el, és a többi jel is arra utal, hogy bejöttél neki, és ahogy leírtad, te pedig igazi lovag voltál vele :)

A korkülönbségről csak annyit, a családban van olyan, hogy 16 év van a férj és a feleség között, volt barátnőm és köztem volt 13 év és működött. Nálunk öt évig, de a szakítás oka magánjellegű, és nem akarom megosztani.

2012. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát ez bonyolult ügy, mert van egy másik lány, akit régebbről ismerek (egyébként kb. egykorú ezzel a lánnyal), és pillanatnyilag inkább ő az, akit "favorizálok", csak elég messze van stb. A lényeg, hogy a találkozásunkkor kicsit meséltem a másik lányról a kérdésben szereplő lánynak, és ekkor mondta, hogy ő 23-24 fölé nem akar menni a fiúkat illetően (amúgy olyan 20 körül van). Másrészt meg túl sok tapasztalata nincs a fiúk terén, ezzel a sráccal kb. 2 hónapig voltak "együtt", illetve hát alig-alig tudtak találkozni. Így hát valószínűleg nem nagyon tudta megélni a nőiességét, és már ennyitől is nőnek érezte magát, pedig nem tettem túl sok mindent. Szóval lehet, hogy csak azért volt "elragadtatva", mert tapasztalatlan, másoknak viszont ez kevés lett volna.
2012. dec. 14. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok fiú de szerintem is lovagiasan viselkedtél.;) nekem, ha valakit szeretek, akkor nem számít a korkülönbség... az hogy melletted nőnek érezte magát szerintem nagyon jó :)nem hinném hogy csak azért volt mert még tapasztalatlan :) és ha engedte azokat az érintéseket akkor meg tuti bejössz neki, találkozzatok többször és szerintem alakulni fognak a dolgok :)
2012. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, viszont akad pár bökkenő. 1. Ez távkapcsolat lenne, ha össze is jönne valami, ezzel kapcsolatban nekem korábban azt mondta, hogy ha ő ilyen helyzetben lenne, mert mondjuk elkerülne másik vidékre, akkor szakítana a pasival, mert a távkapcsolatok nem működnek. És szerintem sem nagyon működne velem sem, max. hétvégén találkozhatnék vele. Elég bonyolult a közlekedés is, szóval van egy-két akadály. 2. Ő is tudja, hogy másvalakit "néztem ki" magamnak, pár szót beszéltünk is erről vele, a találkozón is kérte, hogy meséljek róla.
2012. dec. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!