Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegnek gondolnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegnek gondolnátok az unokahúgotokat, ha 23 éves létére nem volt még párja?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó típus vagyok, meg elégedetlen magammal, önbizalom hiányos stb. Az unokanővérem meg mindig menő csaj volt : a buli középpontja, a pasik oda voltak érte, 22 évesen házasodott. Ő olyan igazi dögös csaj. És jóban vagyunk, de nem tudom lenéz-e engem, meg hogy betegesnek tart-e emiatt...
2012. dec. 5. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem betegesnek nézne, nem találtál olyan fiút akivel jártál volna,max azt gondolná,hogy leszbikus vagy :D


én 20 éves vagyok és nekem sem volt még barátom, a rokonok szülök ezt mindig megemlítik,de leszarom,majd lesz és kész ezt nem lehet sietetni vkinek hamar össze jön vkinek nem én is félénk vagyok ,meg nem járok el sehová..


L

2012. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
betegnek? miért gondolna betegnek? nekem 2 legjobb barátnőm van, mind2en 24 évesek, és egyikőjüknek sem volt még barátja, mind2en szüzek. nem tartom őket betegnek, egyszerűen egyikőjük sem talált még normális fiút, pedig nem csúnyák.
2012. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem tartanám betegnek, de ha egy ideje már akarna valakit maga mellé, akkor azt gondolnám, hogy valamit nagyon rosszul csinál.
2012. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Én a "dögös csajokat" tartom betegnek.

Az önbizalmaddal viszont jó lenne tenni valamit. Önismeret a titka. Valamilyen önismereti kör, színjátszó kör? Sokat lehet ott tanulni.

2012. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
barátommal nem rég jöttem össze, aki 23 éves és az első barátnője vagyok
2012. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenézne, velem meg unokatesómmal pont ez volt a helyzet, én is azt hittem, biztos lenéz, de kiderült, hogy nem! Sőt, büszke volt rám mindig is, és mindig, minden körülmények között kiállt mellettem.
2012. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt tartanám betegesnek, aki betegesnek tart egy olyan lányt/fiút, akinek nem volt még párja. Tény, hogy az a divcsi, ha 12 évesen már átment rajtad a fél osztály (mert a másik fele lány, így nem tud átmenni rajtad), de Te még megúsztad, hogy a mai 12 évesek közé szüless.
2012. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Akkor lennél beteg, ha többen jártak volna benned, mint egy forgalmas kávézóban.
2012. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha ekkora partykirálynő, akkor miért ment férjhez 22 évesen? itt valami bibi van...
2012. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hát nála úgy volt hogy 18 évesen ismerkedett meg a férjével, de előtte ő "kitombolta" magát. Falun élünk, és hát 2-3 pasi mondogatta akkoriban, hogy "Sajnálom hogy nem velem ismerkedtél meg előbb" mert hogy így nem tudtak nála labdába rúgni, a későbbi férje miatt. És az egyik nagyon-nagyon jó pasi még most is. Mert amúgy az unokanővérem most már 33 éves, az a pasi meg 35 körüli. Fuhh de mindig oda vagyok érte mikor összefutok vele. De ez most mellékes :D

2012. dec. 5. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!