Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért kell nektek pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért kell nektek pasi?

Figyelt kérdés

Mármint állandó barát.Ha szexet akartok,szinte bárkit megkaphattok,ha figyelmet,elég felrakni a facebookra egy csinosabb képet,máris jön a többszáz like.Miért kötitek le magatokat egyetlen ember mellett?

Még fiatal vagyok,és kíváncsi miért jobb egy komoly kapcsolat pl. egy 17 éves lánynak.Miért maradtok meg egy pasi mellett,amikor sok mást megkaphattok?

Tudom hogy hüly kérdés,de értelmes válaszokat kérnék.:)


2012. dec. 14. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:

A szerelem már csak ilyen.

Na jó, én idősebb vagyok, már társra vágyom (van is), a lájkok nem elégítenek ki, de azért emlékszem, milyen volt 17 évesen. Lájkok nem is léteztek még, te jó ég! :)

Annak idején csak a szerelem vehetett rá komolyabb kapcsolatra.

De van, aki már 17 évesen is társra vágyik.

2012. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért kérlek mert, ha kikerülsz egyetemre, munkába, elhullanak a szeretteid, akkor szükséged van egy társra, aki, egy biztos pont az életedben. Aki meghallgat, segít, kielégít és ápol, ha beteg vagy.

És nekünk nem annyira fontos a szex és a skalpok, hogy ne tudnánk mindezt feladni egy férfiért.

2012. dec. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok,és hát soha nem voltam az a skalpvadász.Pedig viszonylag sok csaj ajánlkozott fel nekem.Aztán szerelmes lettem ,és mindent csináltunk,amit kellett.Volt beteges ápolás is,meg szomorúság idején vigasztalás,szenvedély,szexualitás,minden el-vissza.

Sajnos ez elmúlt,annak a kapcsolatnak már vége.Az óta se találtam senkit,akivel így meglennék,vagy akivel el tudnám így képzelni a jövőt.Már majdnem 1 éve nincs meg.Már nem szomorkodom,de sokszor hiányoznak a dolgok,amivel jobbá tette az életemet.Te kérdező,még nem szerettél senkit,nem tudhatod hogy valaki miért akar kapcsolatot,és nem csak dugópartnert.

2012. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szerettem még igazán de volt vonzalom.De én egy maximum átlagos fiú vagyok,ha találok egy lányt azt mindennél jobban megbecsülöm.De azt nem tudom miért tartana ki mellettem,amikor nálam sokszor jobb pasik vannak mindenfelé..
2012. dec. 14. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Megmondom, miért kisfiam; Mert emberek vagyunk, lélekkel, kultúrával, erkölcsökkel, nem pedig állatok, akik mindenkivel kefélnek, ha éppen párzási időszak van.
2012. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ha szexet akarok, akkor inkább maszturbálok, minthogy elviseljek valami diszkóban felcsípett félrészeg pacákot, aki még a gumit is lusta felhúzni és az előjáték annyit jelent, hogy leveszi a cicifixem.. nem az nem szex, hanem csak dugás. Régen azt is élveztem, amíg valaki meg nem mutatta mennyivel jobb a szexualitás, ha nem csak két test hentereg, hanem két lélek fonódik össze egy éjjel. És az nem ugyanaz.

Ha beteg vagyok, vagy szomorú, ha úgy érzem mentem kiszaladnék a világból, vagy ha fáradt vagyok akkor szerinted vígasztalnak engem a lájkok? Ha akarok sütit sütni valakinek, vagy kávét főzni reggel, szerinted a facebook-os lájkolóknak ezt megtehetném?

egy kapcsolat azért jó, mert jobbik esetben, sohasem vagy egyedül, még gondolatban sem. Ha valami történik, tudod, hogy ezt meg kell beszélned a pároddal, szívesen kikéred a véleményét, és mindig ott van melletted, még a legrosszabb pillanatokban is.

2012. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez abszolút beálítodottság, világhoz való hozzáállás kérdése. Pont annyira megoszlanak az emberek ebben, mint Családcentrikus vs. poligám kalandor féle;

Már korán gyereket akaró vs. soha az életben nem kell utód;

Mindekivel összerakná magát vs. csak egy nagyon kis réteggel

Ez egyszerüen emberfüggő,hogy valaki ezt a jövőt szánja magának. Erre nagyon nincs magyarázat. De szerintem ez az abnormális,hogy valaki egy mellett akar bebábozódni egy életen át. Mikor annyi szép helyes ember van férfi/nő, és mind más és más személyiség, karakter, kinézetre is más és más miatt vonzó, sok van akik nyerő kategoriába tartoznak, akkor miért elégszenek meg csak egyetlen eggyel. Útálom a fagyit, de példa: olyan mintha csak vanília kéne neki, de a csoki, pisztácia, banán és puncsot már le se szarja, mert ő eldöntötte, neki csak a vanília kelhet.

2012. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, nem tudom. Utálom, hogy hanyag, hogy mindent széthagy, elfelejt, mindenhonnan elkésik, agyban sokszor máshol jár a munkája miatt, ilyenek. És utálom azt is, hogy a sok hibája ellenére mégis őt tartom a legtökéletesebb, legviccesebb, legszerethetőbb férfinak. Sokszor fáraszt, idegesít, olyankor belegondolok, milyen jó lenne, ha egyedülálló lennék, nem lenne a sok probléma... aztán csak rá kell néznem. Meglátom a huncut vigyorát, azt, hogy tetszik neki, hogy felidegesít... és olyankor ráeszmélek, hogy mégis mennyire kell ő nekem, és mennyire imádom. Nem tudom, miért, de így van.
2012. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es, te férfi vagy, nemde? Mert látszik a gondolkodásmód!
2012. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!