Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudtára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára?

Figyelt kérdés
Tehát van egy srác a gimiben, aki éppenséggel hogy is mondjam "bejön" nekem, de egyáltalán nem ismerem. (na jó, egyszer voltunk együtt táborban, és beszélgettünk is, de szerintem nem emlékszik rám) Na és ő eddigi ismereteim szerint félénk, nem az a "menő" típus. Aranyos. Na de mit csináljak? Mindig látom, de nem tudom, hogy hogyan adjam a tudtára. Talán néha nézzek rá és figyeljem egy kicsit huzamosabb ideig? Vagy hogyan? Számomra ez fontos, és nem szeretném ha valaki elviccelné, vagy netán bolondságokat írna. Köszönöm.
2012. dec. 14. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A figyelés az már valami.De odamehetsz hozzá beszélgetni is.
2012. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hat szerintem kezd azzal esetleg ha van egy ismerosod az o osztalyaba be jarsz es koszonsz neki .... est csinalhatod iolyan egy hetig ..utana meg kerdezed hogyvan? ... szep apronkent....
2012. dec. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

keress okot amiért odamehetnél hozzá, pl szia ne haragudj van föci/töri atlaszod kölcsönbe? szia , ne haragudj nem tudod mikor van az xy szakkör? úgy tudom te oda jársz, nem tudod hogy jelentkezhetnék oda? stb??


légy kreatív.. ha nincs semmi ilyen akkor csinálj egy kamu kérdőívet és menj oda hozzá, hogy töltse ki, és facebookon küldje el :))) :P


Na ugye hogy nem is olyan nehéz ez? Legalábbis lány részről nem az :)

2012. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen :) Amúgy unokatesóm jóban van vele, nővérem meg főleg,. De mind a kettő csak barátilag. :)
2012. dec. 14. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!