Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam egy pasi tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam egy pasi tudtára, hogy nagyon kívánom?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt, csak ötleteket kérnék, amiből egyből leszűri, hogy nagyon kívánom őt
2012. okt. 6. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé és súgd a fülébe, hogy nincs rajtam bugyi..
2012. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D
2012. okt. 6. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:

ne röhögj! :)

Tuti befutó és egyértelmű!

2012. okt. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyet már velem is eljátszottak, miközben az anyósjelölttel beszélgettem, persze mi akkor már jártunk :)

De azért majdnem kifújtam a pálinkát hirtelen a meglepetéstől, na az érdekes lett volna, de csak lenyeltem... :)

2012. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szívesen osztom meg ezt a több ezer éves titkos tudást egy nyilvános oldalon, de csak most, csak neked megteszem; Azt mondod neki: "Nagyon kívánlak".
2012. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom Tudom, de szavak nélkül :) meg anélkül, hogy ledobnám előtte a ruháim ;D
2012. okt. 6. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!