Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy mondjam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjam el a barátnőmnek hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Csak BARÁT barátnő! 18-ak vagyunk, végzősök, és már nagyon szeretném ha lenne valaki akinek el tudnám ezt mondani...

2012. dec. 11. 22:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezd meg tőle ő hogyan szokta szopni a f@szt és aztán mondd el neki a saját módszered.
2012. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
21%

"/beszéltek valamiről/....ja, amúgy b*zi vagyok."


ennyi:D

2012. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
78%

ennyi parasztot akik előttem válaszoltak !!!

Beszélgess vele, vezesd rá hogy mit gondol a meleg srácokról , mit gondolna ha az lennél ? Aztán mondd el neki hogy úgy érzed benne megbízhatsz,igaz barát és nem ítélne el e miatt. Mondd el neki :))) Mindenképp jobb ha tudja az igazat, ha meg ezért hátat fordít nem is volt igaz barát!!! Amugy én maximálisan elfogadnám ha lenne egy ilyen fiú barátom, sőt örülnék is mert tudnám nem lehet köztünk semmi féle érzelmi viszony :) 17/L

2012. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
53%
*meleg fiú barátom, bocsi a hibázésért
2012. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%

Ja, aztán a csaj első facebook bejegyzése:

"Lájk akinek xy elmondta már, hogy homokos"

2012. dec. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Pali1977 ***** válasza:
90%
:D Ne vegyétek már el a kedvét attól hogy végre valakinek elmondja :) Ha annyira jó barát, akkor meg fog érteni, de ezt neked kell tudni, mert te ismered. A lányok nagy többségét is izgatja, mint minket a leszbi csajok :)
2012. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

A fb bejegyzéses azért odab@szott :( bár nem hiszem, hogy ilyet tenne, de azért ...


-Beszélgettem már vele a témáról, szerintem teljesen nyitott a dologra,épp ezért neki mondanám el, amúgy nem ő a legjobb barátnőm, csak nem szeretném hogy bki másnak elmondja akármelyikőjük is....


-Már sokszor gondolkodtam amúgy rajta, h h mondjam el, de sosem volt elég erőm hozzá :(

2012. dec. 11. 23:08
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

#3-as

Nem vagyok paraszt de ilyen és ehhez hasonló kérdésekre általában elég nyersen és szókimondóan szoktam válaszolni mert ezek olyan értelmetlen semmilyen kérdések, hogy majd eldobom az agyam.


Kedves kérdező, ha neked egy másik lánybarátod elmondaná, hogy ő leszbi akkor teljesen kiakadnál, megsértődnél és dühöngve kirohannál a szobából? Én úgy vélem 18 évesen van benned annyi értelem és tolerancia, hogy elfogadod a másságát (én is elfogadnám, ha egy lánybarátom ezt mondaná)


És az egész kérdés "hogyan mondjam el neki" annyira röhejes, mintha el lehetne többféleképpen is mondani. Maximum tálalni lehet finomabban de elmondani csak egyféleképpen lehet.

Mert lehet én vagyok hülye de én eddig úgy tudtam tudtam, hogy a barátságot nem a szexuális hovatartozás mércéje szerint mérik.

2012. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
ebben teljesen igazad van, nem is vettem a szívemre amit írtál, és igazából az h elmondani 1 féle képpen lehet... hát sztem nem, de m1. Természtesen elfogadnám, gondolom ő is elfogadná, csak nem akarom h rólam pletykáljon az egész suli. (nem hiszem hogy olyan a lány, de a titkolózástól lassan kezd üldözési mániám lenni. )
2012. dec. 11. 23:11
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg olyan jó barátok vagytok és megbízol benne annyira, hogy ezt neki mond el először akkor nem gondolod esetleg kapisgálhat már valamit a lány?

Általában jó a "meleg radarjuk" és egyből kiszúrják, ha a pasi nem hetero.

És mivel barátod, ha megkéred ezt ne adja tovább de te szeretnél vele beszélgetni erről akkor nem hiszem, hogy szándékosan kib@szna veled.

2012. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!