Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretnek a csajok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a csajok? Mit néznek meg egy férfin? Mi alapján döntik el, hogy tetszik - e neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Például ma rájöttem, hogy a csajok szeretik ha megfürdetik őket, csak nem kell túlzásba esni, és hogy a csajok is nézik a férfi fenekét, ha van még egyéb ötleted, amivel segíthetnél, akkor bátran írd!

2012. dec. 15. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én először futólag a testfelépítését. Ha az tetszik, akkor megnézem részleteiben. Nagyon tud tetszeni a szép mosoly szép fogakkal vagy egy mély tekintet. Meg a szép kezek, vékony, hosszú ujjakkal, amiket rögtön el is képzelek a puncimban.
2012. dec. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is először az összhatást nézem az egészet egyben, de meg tud fogni egy szép mosoly, telt ajkak, egy szép kézfej, szemek, barátságos tekintet:)
2012. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először a küllemét mérem fel,aztán a belsőségek...de magamat ismerve,nekem is elég nagy elvárásaim vannak a külsőségekkel szemben,de észrevettem,h sosem olyanokkal hoz össze az élet,és sosem olyanok tetszenek meg...volt már olyan is,hogy megláttam és azt mondtam,h Úristen és ezzel leállni? Soha! De mégis vmi megtetszett benne,szval a belső is nagyon fontos szerepet játszik...aztán a kezét,h a körmei tiszták-e,és ápoltak-e.
2012. dec. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Testalkat először (váll+fenék), majd a szem. A barna szem a gyengém. Ápoltság, ide tartozik a haj rendezettsége (rövid előny), sima arcbőr, vagy csak minimális borosta,fogak, körmök.

A ruházat se legyen szakadár, toprongyos, de nem szeretem az úm.márkab@zikat!

2012. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aa tetszés a külsőtől függ.

Azért szeretik (szeretjük), ha megfürdetnek, mert figyelnek ránk.:)

A fiúk fenekét én is szoktam nézni, csak nem látom, mert manapság az ilyen fenéken lapos gatya a divat a fiúknál.

2012. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

komolyan mondom, intelligenciához kötném a regisztrációt. CSak néhány gyöngyszem az itteni válaszolók baromságaiból:


"Először a küllemét mérem fel,aztán a belsőségek..."

Úgy mint máj, szív, vese? A hentesnél is lehet kapni, jó hurkát lehet belőle csinálni.


"szakadár ruházat"

A szó, amit keresel, a szakadt. A szakadár mást jelent: ellenszegülő, szembe forduló.

2012. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!