Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetetek mennyire tartja jóképűnek/szépnek a párotokat?

Figyelt kérdés

Egy csomó barátnőm van, akik tényleg csak nagyon helyes fiúkkal randiznak. De természetesen mindegyikük egyedülálló, és sír a szájuk hogy miért nincs egy értelmes + jóképű férfi a világon. Akinek volt, azzal hamar szétmentek. Ellenben azok az ismerőseim akiknek tartós kapcsolatuk van, nekem mint külső szemlélő számára nem helyes a párjuk, mégis boldogok és szeretik egymást. Nem ismerek olyan párt akik olyan hűdeszépek, és régóta együtt vannak. Szóval részben a kérdésre válaszoljatok, részben pedig az érdekelne, hogy szerintetek mennyire játszik szerepet a szerelemben a küldő, esélyt kéne adniuk olyan fiúknak is akik átlagosak, vagy jobban teszik ha várnak egy szuperjóképűt?

A kérdés úgy jött, hogy randizok egy olyan sráccal aki szerintük egyáltalán nem helyes, és szerintük ennél jobbat is találhatnék.


2012. dec. 15. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
ami igazán fontos az szemnek láthatatlan.az elso férjem szép volt de ....inkább semmi!ne adj arra hogy hogyan néz ki és foleg ne arra hogy másnak tetszen!!!!jo leleku és szívu legyen veled jol bánjon és tisztelettel.
2012. dec. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szinte mindenhol flörtölnek vele a nők,ebből gondolom,hogy sármosnak tarthatják .Nem zavar,sőt inkább büszke vagyok rá .Én átlagosnak tartom magam mnem kiemelkedően szépnek,de nem is csúnyának. Szóval mi egy szép pasi-átlagos lány páros vagyunk 4 éve:d Én észrevettem magamon,hogy egyre kevésbé lettek magasak az elvárásaim a külsővel kapcsolatban ahogy idősödtem,gondolom tinik vagy fiatalok vagytok ,ez alakul idővel ,meg az ember izlése is változik :D Egy olyan férfi mindenestre soha nem kéne akiben smemi vonzót nem találok .
2012. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Semennyire. :D

Az én ízlésem szöges ellentéte az átlagos női ízlésnek.

Pl szeretem, hogy mackós, hosszú hajú, kecskeszakállas, bajszos és nem divatosan öltözködik.

Én is kaptam ilyen beszólásokat, de nekem tetszik, mellé a lelke is nekem való, kis kedves, aranyos, figyelmes. (lassan 7 éve együtt vagyunk)

Akik túlságosan a tökéletesre utaznak, rosszul járhatnak egy idő után.

Ezt a könyvet nemrégiben olvastam, hatalmas nagy:


[link]

2012. dec. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Igaz amit leirsz.Az én barátom kerek 2 méter,nagy állat,Shrek,undoritó,nekem viszont..♥ :) inkább örülök annak,hogy senkinek sem tetszik,csakis az enyém.:)
2012. dec. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Az én férjem mindenki szerint csúnya(ő szerinte is),de mindig azt szoktam mondani:nem azért szeretem,mert szép,hanem azért szép,mert szeretem.A legjobb férj,és apa,akit kívánhatok magunknak.

A "szépfiúkkal" mindig megszívtam.Te se azzal törődj,mit mondanak mások,inkább légy boldog.

2012. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép,és a csúnya. Ahány ember annyi vélemény!
2012. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy másnak tetszik-e, számomra átlagos volt, és először csak barátok voltunk. Aztán annyira nagy volt a lelki harmónia, hogy legjobb barátok. Aztán azon vettük észre magunkat, hogy szexuálisan olyannyira vonzódunk egymáshoz, hogy az mindenki másnak feltűnt, csak nekünk nem. Aztán beleszerettem. Onnantól már megláttam a külsejében azokat az apró dolgokat, amik miatt nagyon tetszik (pl. hogy nagyon szép a szeme, még annak ellenére is, hogy előtte nem voltam oda a barna szemért). Szóval én előbb szerettem bele a belsejébe, mint a külsejébe, és ez így van jól. A nőkkel előttem nem volt gondja, pedig nem az a szépfiú típus. Nekem annál inkább volt a fiúkkal. Bár vékony, homokóra alkat vagyok és bájos az arcom (legalábbis mások szerint), sosem voltam az, akiért bomlottak volna a férfiak, a párom előtt is csak egy komoly kapcsolatom volt. Pedig neki elvileg egyből nagyon tetszettem, csak jól titkolta :)
2012. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

Ennyi beteg választ....

Elárulok neked egy titkot. Ha egy srác igényes, akkor ettől ő rohadt jól fog kinézni. Úgyhogy találhatnál jobbat is mint a csúnya barátod! Bár te is ugyanolyan elfuserált liba lehetsz, mint a nők 95%-a: csak legyen melletted valaki, aki kb. két kritériumnak megfelel. Az meg hogy tetsszen is és szeressed is azok már olyan dolgok amikkel nem is törődsz!

2012. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kit érdekel,mások véleménye ha neked tetszik akkor legyél vele.

Nekem jóképű férjem van,és én sem vagyok éppen csúnya:)

De 5 éve együtt vagyunk ha tetszik is más csajnak nem flörtölne vele,nem érdekli,velem flörtöl,én meg vele,nem számít ki hogy néz ki,csak az számít szereted e,és neked tetszik e.

2012. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
8-as te s*gg: leírtuk, hogy tetszik nekünk a párunk, csak másnak nem, akkor meg? Tipikus hülye férfi...
2012. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!