Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a bárányhimlő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a bárányhimlő, és a szifilisz között?

Figyelt kérdés

2 napig enyhén fájt a fejem, és lázam volt majd a tegnap este kijött egy pár kiütés a mellkasomra, és kettő a karomra.

Az éjjel arra ébredtem nagyon levagyok izzadva majd reggel re tele lett hólyagocskákkal, a mellkasom teljesen a hasam a karom, a hajam alatt a fejbőröm.


Utána néztem a tüneteknek a tüneteim a bárányhimlővel is megegyeznek és a szifilisz el is..

Doki hoz sem tudok menni csak hétfőn...

Vajon himlő, vagy szifilisz is lehet?


2012. dec. 15. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
hát b+ az egyik a kisgyerekek betegsége, a másik meg a nagy gyerekeké...
2012. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és, van egy olyan is, hogy ezek a kiütések enyhén viszketnek ha a levegő hüvösebb, de ha nagy melegben vannak akkor nem viszketnek, de akkor gyorsabban jelennek meg.
2012. dec. 15. 13:44
 3/16 -=Koldus=- ***** válasza:
A bárányhimlő kialakulhat idősebb korban is, ha kis korban nem kapja el az illető.
2012. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg anyukádat, volt-e kiskorodban bárányhimlőd vagy rózsahimlőd. Ha volt mindkettő, akkor szifilisz.


Amúgy ha a neten kezdem el keresgélni a tüneteimet, 5 perc alatt diagnosztizálom magamon az agydaganatot. Szóval majd hétfőn a doki megmondja. BTW létezik háziorvosi ügyelet is a világon.

2012. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok..

És gyerekkoromban nemvoltam himlős elvileg.

Ezért nemtudom most mivan..

Meg utánaolvastam mindkettőnek, a kiütések szinte megegyeznek.

Fura..

2012. dec. 15. 13:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor az himlő, ha a melegre jönnek elő a kiütések. A gyerekeknek is először a hasa lesz kiütéses, mert ott a legtöbb réteg ruha.
2012. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne menj társaságba, szigorú karantén, semmi szex. Hétfőn orvos.
2012. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 -=Koldus=- ***** válasza:
Akkor nagy valószínűséggel bárányhimlős vagy. Voltál az elmúlt pár napban olyannal egy légtérben aki bárányhimlős volt?
2012. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Himlő lesz az. Nekem is 21 évesen kellett átesnem rajta, hasonló tünetekkel, igaz fejfájás nem előzte meg, de enyhe lázam lett. Másnapra tele voltam hólyagokkal.
2012. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nemtudok róla..

De ugyanakkor a mult pénteken utaztam valakihez, 4 órát utaztam, majd visszafelé, akkora volt a tömeg a buszon, hogy bárki nekem feküdhetett.

A külső ülésen ültem..

2012. dec. 15. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!