Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Van különbség az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Van különbség az között, hogy egy csajnak sziát vagy hellot köszöntök? Esetleg ha szimpatikus az illető mit köszöntök?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm ritkán köszön sziát, csak akivel bensőségesebb kapcsolatban van, vagy aki szimpatikus neki. Minden pasi így működik, vagy csak elenyésző hányad?
2012. nov. 21. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
-__-" OMG!!
2012. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha közelebbi lány ismerős.Vagy többet érzek mint barátság akkor szia.

Ha semleges akkor Helló.

De volt olyan amikor Csá-val köszöntem.Mondjuk az bunkó volt 1 picit.

2012. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lányoknak sziát szoktam, fiúknak hellót, hit, csát.
2012. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint csak én vagyok fordítva...

Mert ha nekem szimpatikus valaki, akkor nem köszönök csát, meg hellot. Akkor szia. De ez valahogy nálam természetes.

2012. nov. 21. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
"Szia"-val én is inkább azon lányoknak köszönök, akikre nem csak egyszerű ismerősként tekintek.
2012. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én pl van úgy hogy csővel köszönök egy lánynak(nem pvcvel)
2012. nov. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!