Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú viszont ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú viszont ő elég b. unkó!?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki egy idős velem,évfolyamtársam volt mind addig míg ki nem csapták általános iskolából hetedikben.

Pontosan nem tudom miért,azt hiszem a napló lopta el vagy mi volt,na de ez nem is lényeges.

Iszonyú helyes gyerek,j humorú.Bár a humora sokakat bántó szerintem,egyszer hallottam egy ilyen "kávézó" szerűségben amiben lehet reggel kajálni,hogy kiosztott valakit elég keményen.Minden reggel ott ül a kávézóban,a pultos csávóval elég sűrűn vitáznak,de ez már csak megszokásból:)

Nem annyira elcseszett gyerek ő,mert szerintem elég művelt,sokat olvas.Sokat járkál könyvtárakba,ami szerintem dicséretes.Dolgozik is ahogy tudom raktárosként így suli mellett.

Egyetlen egy baj van vele,hogy bunkó.De nem értem,hogy lehet valaki ennyire görény ha közben okos,és olvasott?

Ilyen a természete?

Sokat hallok róla ezt azt,mert nagyon sokan utálják,viszont sokak szeretik.Érdekes egy gyerek az biztos.Az ember azt hinné,hogy kicsapongó életet él,pedig azt se nem jár nagyon bulikba se.Egyről tudok,hogy ki van tiltva,a legközelebbi városban ahol egy erkélyről kihugyozott,és tuti nem volt részeg.

Nem egyszerű a dolog,ha nem lenne ilyen görény akkor kérdés nélkül ráhajtanák,viszont néha látom a jó oldalát is,ami nagyon pozitív.Segít másokon ha kell..

Ti mit csinálnátok? Lányok,nők megpróbálnátok megszerezni vagy hagynátok?

Köszönöm 18/L


2012. dec. 15. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Tuskónak született,és az marad,bármennyi indiánregényt olvasott is el...XD Most komolyan,ha ilyen a természete,úgysem tudnál mit kezdeni Vele,és persze az ilyeneket kezelni nem könnyű...tapasztalat.
2012. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első kérdésem...DE MIÉRT KELL EGY ILYEN GÖRÉNY BMEG??

2:


[link]


(mi lenne, ha azt mondanám...van különbség intelligencia és iskolázottság között)


3: miaz hogy bunkó? mert ha jól értem nem nyomultál rá, és nem veled bunkó...ha ennyire akarsz egy ilyen idiótát, hajts rá, és kiderül mi lesz. ennyi. YOLO van, vagy megteszed vagy nem, de ha nem akkor fogd be, ne nyafogj és felejtds el örökre.

16/F (bocs, de kiborultam, hogy ekkora bunkóért így akar harcolni valaki + nem bírod eldönteni egyedül ezt a dolgot, két lehetőség van, vagy rábszol vagynem, ha megpróbálod, csak ez derül ki.)

2012. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagynám. Meghagynám barátnak. Ha bunkó, akkor valószínűleg nincs rászorulva társaságodra.
2012. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De ott írta a kérdező,hogy van jó oldala is.Akkor most miért ne? Az ilyeneknek mindig egy társ kell,akik lekötik és nem megy akkor a saját baromságai után.

Nekem is volt ilyen barátom,szinte tiszta ilyen volt mint a te kiszemelted,bár mondjuk ő nem hugyozott ki a nyilvánosság előtt az erkélyről...Bunkó volt,de megkedveltem még is.És láttam a jó oldalát,mindenkinek van.

Ha olvas akkor tényleg nem lehet reménytelen,aki olvas az rendelkezik intelligenciával...

Csak ilyen a természete,változtasd meg! Hátha sikerül,és ha reménytelen akkor ott hagyod,de legalább megtettél mindent.

24/N

2012. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4edik kommentelőnek:

2dik vagyok (asszem...m1 : 16/F)

és sztem az ilyet hagyni kell a p*icsába, aki hülye haljon meg!

2012. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező. Aki olvas, az már érdekes meber lehet. Na nem weboldalakat, meg iyleneket. Tudod hány ember van ,aki könyvtárba jár és olvas? Pláne indiánregényeket? Nagyon nagyon kevés. Az érzelmi világa fejlett lehet, ezért is bunkózik. Hiába bunkó valaki, ha jó szívű. Bunkó és bunkó között óriási difi van.


Hajts rá!

2012. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, te meg tipikusan az a nyomorék életű csaj vagy aki szeretik hogy megalázzák szerintem hajts nyugodtan rá úgyis szép vége lesz :DD művelt mert sokat olvas?? én meg tudós vagyok mert sokat nézem a discovery-t....

20/F

2012. dec. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jah és aki azt írta változtasd meg: te meg szülj magadnak egy ivadékot akit majd nevelhetsz, egy párkapcsolat nem arról szól hogy hogy ami nem tetszik valakin azt megváltoztatod, hanem hogy elfogadod....vagy nem....

20/F

2012. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
-hogy
2012. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!